Omiljeni
Akcija

1.80
2.25 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Evroprom po 2.25 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 800g | 1.80 din | 2.25 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|
309.903099.00 din/kg | 329.993299.90 din/kg | 334.903349.00 din/kg | 363.993639.90 din/kg | 371.533715.30 din/kg | 3099.00 din/kg | |
335.003350.00 din/kg | — | — | — | — | 3350.00 din/kg | |
1.802.25 din/kg | — | — | — | — | 2.25 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca
✓1.80 RSD2.25 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

335.00
3350.00 din/kg

1.68
2.10 din/kg
1.75
2.19 din/kg
1799.99
2249.99 din/kg1926.99
2408.74 din/kg
1999.99
2499.99 din/kg

309.90
3099.00 din/kg
329.99
3299.90 din/kg
334.90
3349.00 din/kg363.99
3639.90 din/kg
371.53
3715.30 din/kg
335.00
3350.00 din/kg
329.99
3299.90 din/kg
334.90
3349.00 din/kg336.00
3360.00 din/kg336.00
3360.00 din/kg
344.99
3449.90 din/kg356.99
3569.90 din/kg
336.00
3360.00 din/kg336.00
3360.00 din/kg336.00
3360.00 din/kg363.99
3639.90 din/kg

1.68
1.68 din/kom
1.75
1.75 din/kom
1799.99
1799.99 din/kom
1811.25
1811.25 din/kom1811.25
1811.25 din/kom1811.25
1811.25 din/kom+2 vise

4224.10
2112.05 din/kg4398.90
2199.45 din/kg4398.90
2199.45 din/kg4500.99
2250.49 din/kg
4704.99
2352.49 din/kg