
Omiljeni
Akcija

309.90
3099.00 din/kg
329.99
3299.90 din/kg
334.90
3349.00 din/kg363.99
3639.90 din/kg
371.53
3715.30 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Evroprom po 3099.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 309.90 din | 3099.00 din/kg |
![]() | 100g | 329.99 din | 3299.90 din/kg |
![]() | 100g | 334.90 din | 3349.00 din/kg |
| 100g | 363.99 din | 3639.90 din/kg | |
![]() | 100g | 371.53 din | 3715.30 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|
309.903099.00 din/kg | 329.993299.90 din/kg | 334.903349.00 din/kg | 363.993639.90 din/kg | 371.533715.30 din/kg | 3099.00 din/kg | |
335.003350.00 din/kg | — | — | — | — | 3350.00 din/kg | |
1.802.25 din/kg | — | — | — | — | 2.25 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓309.90 RSD3099.00 din/kg

✓329.99 RSD3299.90 din/kg

✓334.90 RSD3349.00 din/kg
✓363.99 RSD3639.90 din/kg

✓371.53 RSD3715.30 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

335.00
3350.00 din/kg
812.90
3459.15 din/kg
754.90
3212.34 din/kg

1.68
1.68 din/kom
1.75
1.75 din/kom
1799.99
1799.99 din/kom
1811.25
1811.25 din/kom1811.25
1811.25 din/kom1811.25
1811.25 din/kom+2 vise

1070.44
2378.76 din/kg358.99
1794.95 din/kg375.37
1876.85 din/kg375.37
1876.85 din/kg
310.22
775.55 din/kg329.99
824.98 din/kg
89.90
449.50 din/kg