Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
MARLENKA TORTA MED I ORAH 100G
DTL Evroprom-logo
309.90
3099.00 din/kg
Quattro-logo
329.99
3299.90 din/kg
Šumadija Market-logo
334.90
3349.00 din/kg
Univerexport-logo
363.99
3639.90 din/kg
Fortuna-logo
371.53
3715.30 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: DTL Evroprom po 3099.00 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
DTL Evroprom
DTL Evropromnajjeftinije
100g
309.90 din
3099.00 din/kg
Quattro
Quattro
100g
329.99 din
3299.90 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
100g
334.90 din
3349.00 din/kg
Univerexport
Univerexport
100g
363.99 din
3639.90 din/kg
Fortuna
Fortuna
100g
371.53 din
3715.30 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
DTL Evroprom
DTL Evroprom
Quattro
Quattro
Šumadija Market
Šumadija Market
Univerexport
Univerexport
Fortuna
Fortuna
Najjeftinija
309.903099.00 din/kg
329.993299.90 din/kg
334.903349.00 din/kg
363.993639.90 din/kg
371.533715.30 din/kg
3099.00 din/kg
335.003350.00 din/kg
————3350.00 din/kg
1.802.25 din/kg
————2.25 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓309.90 RSD3099.00 din/kg
Quattro
Quattro
✓329.99 RSD3299.90 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓334.90 RSD3349.00 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓363.99 RSD3639.90 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓371.53 RSD3715.30 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima