Akcija

Omiljeni
Akcija
147.49
3687.25 din/kg147.49
3687.25 din/kg
155.00
3875.00 din/kg
155.99
3899.75 din/kg155.99
3899.75 din/kg156.60
3915.00 din/kg156.60
3915.00 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Pringles
Količina i jedinica mere: 40g
Poznati bar-kodovi: 5053990107629
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 3687.25 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 40g | 147.49 din | 3687.25 din/kg | |
| 40g | 147.49 din | 3687.25 din/kg | |
![]() | 40g | 154.00 dinakcija | 3850.00 din/kg |
| 40g | 155.00 din | 3875.00 din/kg | |
![]() | 40g | 155.99 din | 3899.75 din/kg |
| 40g | 155.99 din | 3899.75 din/kg | |
| 40g | 156.60 din | 3915.00 din/kg | |
| 40g | 156.60 din | 3915.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
147.493687.25 din/kg | 147.493687.25 din/kg | 154.003850.00 din/kg | 155.003875.00 din/kg | 155.993899.75 din/kg | 155.993899.75 din/kg | 156.603915.00 din/kg | 156.603915.00 din/kg | — | — | — | — | 3687.25 din/kg | |
374.492269.64 din/kg | — | 384.002327.27 din/kg | — | — | — | — | — | 271.991648.42 din/kg | 299.991818.12 din/kg | 374.492269.64 din/kg | 374.992272.67 din/kg | 1648.42 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca✓147.49 RSD3687.25 din/kg
✓147.49 RSD3687.25 din/kg

✓154.00 RSD3850.00 din/kgAkcija
✓155.00 RSD3875.00 din/kg

✓155.99 RSD3899.75 din/kg
✓155.99 RSD3899.75 din/kg
✓156.60 RSD3915.00 din/kg
✓156.60 RSD3915.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


349.99
2121.15 din/kg374.49
2269.64 din/kg
374.49
2269.64 din/kg
374.49
2269.64 din/kg
127.39
1819.86 din/kg
179.00
2557.14 din/kg
183.00
2614.29 din/kg
187.30
2675.71 din/kg
248.99
3557.00 din/kg
249.99
3571.29 din/kg
232.17
1407.09 din/kg
314.00
1903.03 din/kg
183.99
1149.94 din/kg
220.20
1334.55 din/kg
239.90
1453.94 din/kg
287.99
1745.39 din/kg
313.95
1902.73 din/kg
314.21
1904.30 din/kg
317.77
1925.88 din/kg+6 vise


123.73
1031.08 din/kg
135.00
1125.00 din/kg135.99
1133.25 din/kg
143.90
1199.17 din/kg
143.95
1199.58 din/kg
143.95
1199.58 din/kg+12 vise


142.43
1095.62 din/kg
160.99
1238.38 din/kg161.99
1246.08 din/kg
162.76
1252.00 din/kg162.79
1252.23 din/kg
164.57
1265.92 din/kg+5 vise


95.00
1187.50 din/kg
98.20
1227.50 din/kg
99.99
1249.88 din/kg
110.99
1387.38 din/kg113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg+15 vise

