Akcija

Omiljeni
Akcija

271.99
1648.42 din/kg
299.99
1818.12 din/kg374.49
2269.64 din/kg
374.49
2269.64 din/kg374.99
2272.67 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Lidl po 1648.42 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 165g | 271.99 din | 1648.42 din/kg |
![]() | 165g | 299.99 din | 1818.12 din/kg |
| 165g | 374.49 din | 2269.64 din/kg | |
![]() | 165g | 374.49 din | 2269.64 din/kg |
| 165g | 374.99 din | 2272.67 din/kg | |
![]() | 165g | 384.00 dinakcija | 2327.27 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
147.493687.25 din/kg | 147.493687.25 din/kg | 154.003850.00 din/kg | 155.003875.00 din/kg | 155.993899.75 din/kg | 155.993899.75 din/kg | 156.603915.00 din/kg | 156.603915.00 din/kg | — | — | — | — | 3687.25 din/kg | |
374.492269.64 din/kg | — | 384.002327.27 din/kg | — | — | — | — | — | 271.991648.42 din/kg | 299.991818.12 din/kg | 374.492269.64 din/kg | 374.992272.67 din/kg | 1648.42 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓271.99 RSD1648.42 din/kg

✓299.99 RSD1818.12 din/kg
✓374.49 RSD2269.64 din/kg

✓374.49 RSD2269.64 din/kg
✓374.99 RSD2272.67 din/kg

✓384.00 RSD2327.27 din/kgAkcija
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
PRINGLES sour cream & onion 40g
147.49
3687.25 din/kg147.49
3687.25 din/kg
155.00
3875.00 din/kg
155.99
3899.75 din/kg155.99
3899.75 din/kg+2 vise

242.56
1470.06 din/kg
269.99
1636.30 din/kg
285.00
1727.27 din/kg
143.26
1102.00 din/kg

179.00
1193.33 din/kg29.99
1199.60 din/kg
33.00
1320.00 din/kg40.99
1639.60 din/kg
40.99
1639.60 din/kg
40.99
1639.60 din/kg
41.00
1640.00 din/kg+9 vise


84.99
1214.14 din/kg
85.99
1228.43 din/kg
90.00
1285.71 din/kg91.99
1314.14 din/kg
91.99
1314.14 din/kg
91.99
1314.14 din/kg+12 vise
Akcija
Flipsi CLIPSY Max Sour Cream 25g


314.00
1903.03 din/kg396.90
2405.45 din/kg396.90
2405.45 din/kg