
Omiljeni
Akcija

147.19
1051.36 din/kg
159.90
1142.14 din/kg
169.99
1214.21 din/kg
171.49
1224.93 din/kg180.64
1290.29 din/kg180.64
1290.29 din/kg183.99
1314.21 din/kg184.57
1318.36 din/kg
184.99
1321.36 din/kg
185.99
1328.50 din/kg
186.45
1331.79 din/kg
186.53
1332.36 din/kg
186.53
1332.36 din/kg
186.53
1332.36 din/kg
186.53
1332.36 din/kg
187.00
1335.71 din/kg
219.99
1571.36 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Chipsy
Količina i jedinica mere: 140g
Poznati bar-kodovi: 8606017377696
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1051.36 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 140g | 147.19 din | 1051.36 din/kg |
![]() | 140g | 159.90 din | 1142.14 din/kg |
![]() | 140g | 169.99 din | 1214.21 din/kg |
![]() | 140g | 171.49 din | 1224.93 din/kg |
| 140g | 180.64 din | 1290.29 din/kg | |
| 140g | 180.64 din | 1290.29 din/kg | |
| 140g | 183.99 din | 1314.21 din/kg | |
| 140g | 184.57 din | 1318.36 din/kg | |
![]() | 140g | 184.99 din | 1321.36 din/kg |
![]() | 140g | 185.99 din | 1328.50 din/kg |
![]() | 140g | 186.45 din | 1331.79 din/kg |
![]() | 140g | 186.53 din | 1332.36 din/kg |
![]() | 140g | 186.53 din | 1332.36 din/kg |
![]() | 140g | 186.53 din | 1332.36 din/kg |
![]() | 140g | 186.53 din | 1332.36 din/kg |
![]() | 140g | 187.00 din | 1335.71 din/kg |
![]() | 140g | 219.99 din | 1571.36 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
114.281428.50 din/kg | 114.281428.50 din/kg | 117.991474.88 din/kg | 118.001475.00 din/kg | 118.011475.13 din/kg | 129.991624.88 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1428.50 din/kg | |
180.641290.29 din/kg | 180.641290.29 din/kg | — | 186.531332.36 din/kg | 186.531332.36 din/kg | 186.451331.79 din/kg | 147.191051.36 din/kg | 159.901142.14 din/kg | 169.991214.21 din/kg | 171.491224.93 din/kg | 183.991314.21 din/kg | 184.571318.36 din/kg | 184.991321.36 din/kg | 185.991328.50 din/kg | 186.531332.36 din/kg | 186.531332.36 din/kg | 187.001335.71 din/kg | 219.991571.36 din/kg | 1051.36 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 17 od 75 prodavaca
✓147.19 RSD1051.36 din/kg

✓159.90 RSD1142.14 din/kg

✓169.99 RSD1214.21 din/kg

✓171.49 RSD1224.93 din/kg
✓180.64 RSD1290.29 din/kg
✓180.64 RSD1290.29 din/kg
✓183.99 RSD1314.21 din/kg
✓184.57 RSD1318.36 din/kg

✓184.99 RSD1321.36 din/kg

✓185.99 RSD1328.50 din/kg

✓186.45 RSD1331.79 din/kg

✓186.53 RSD1332.36 din/kg

✓186.53 RSD1332.36 din/kg

✓186.53 RSD1332.36 din/kg

✓186.53 RSD1332.36 din/kg

✓187.00 RSD1335.71 din/kg

✓219.99 RSD1571.36 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

43.99
1759.60 din/kg
43.99
1759.60 din/kg
43.99
1759.60 din/kg
44.99
1799.60 din/kg
45.99
1839.60 din/kg
45.99
1839.60 din/kg+9 vise


128.99
1357.79 din/kg
129.94
1367.79 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
136.00
1431.58 din/kg139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg+11 vise

44.99
1124.75 din/kg61.27
1531.75 din/kg61.27
1531.75 din/kg
62.99
1574.75 din/kg
62.99
1574.75 din/kg
63.27
1581.75 din/kg+1 vise

114.28
1428.50 din/kg114.28
1428.50 din/kg
117.99
1474.88 din/kg
118.00
1475.00 din/kg
118.01
1475.13 din/kg
129.99
1624.88 din/kg
97.99
1399.86 din/kg
44.99
1124.75 din/kg
53.14
1328.50 din/kg59.49
1487.25 din/kg
59.49
1487.25 din/kg
59.49
1487.25 din/kg
59.99
1499.75 din/kg+6 vise


128.99
1357.79 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
134.99
1420.95 din/kg
136.00
1431.58 din/kg
144.99
1526.21 din/kg145.95
1536.32 din/kg+9 vise

215.60
1026.67 din/kg
215.99
1028.52 din/kg
228.00
1085.71 din/kg234.49
1116.62 din/kg
234.49
1116.62 din/kg
234.49
1116.62 din/kg+11 vise
