
Omiljeni
Akcija
179.99
749.96 din/kg
220.00
916.67 din/kg
234.80
978.33 din/kg307.14
1279.75 din/kg307.14
1279.75 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Yumis
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8606111705869
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Univerexport po 749.96 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 240g | 179.99 din | 749.96 din/kg | |
![]() | 240g | 220.00 din | 916.67 din/kg |
![]() | 240g | 234.80 din | 978.33 din/kg |
| 240g | 307.14 din | 1279.75 din/kg | |
| 240g | 307.14 din | 1279.75 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
179.99749.96 din/kg | 220.00916.67 din/kg | 234.80978.33 din/kg | 307.141279.75 din/kg | 307.141279.75 din/kg | — | 749.96 din/kg | |
| — | — | — | 307.141279.75 din/kg | 307.141279.75 din/kg | 349.991458.29 din/kg | 1279.75 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓179.99 RSD749.96 din/kg

✓220.00 RSD916.67 din/kg

✓234.80 RSD978.33 din/kg
✓307.14 RSD1279.75 din/kg
✓307.14 RSD1279.75 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

307.14
1279.75 din/kg307.14
1279.75 din/kg
349.99
1458.29 din/kg
79.99
999.88 din/kg
90.00
1125.00 din/kg
44.40
1268.57 din/kg
35.14
702.80 din/kg
45.00
900.00 din/kg
59.85
1197.00 din/kg
68.99
1379.80 din/kg

83.85
1677.00 din/kg
46.00
46.00 din/kg
82.00
82.00 din/kg