Omiljeni
Akcija

79.95
799.50 din/kg
84.22
842.20 din/kg
85.00
850.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Podunavlje po 799.50 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 79.95 din | 799.50 din/kg |
![]() | 100g | 84.22 din | 842.20 din/kg |
![]() | 100g | 85.00 din | 850.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
49.00980.00 din/kg | 49.95999.00 din/kg | 49.98999.60 din/kg | 980.00 din/kg | |
85.00850.00 din/kg | 79.95799.50 din/kg | 84.22842.20 din/kg | 799.50 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓79.95 RSD799.50 din/kg

✓84.22 RSD842.20 din/kg

✓85.00 RSD850.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

45.00
375.00 din/kg
49.00
408.33 din/kg
52.00
433.33 din/kg40.99
409.90 din/kg40.99
409.90 din/kg124.99
416.63 din/kg124.99
416.63 din/kg405.90
676.50 din/kg405.90
676.50 din/kg
89.99
899.90 din/kg
91.99
919.90 din/kg
92.40
924.00 din/kg
97.99
979.90 din/kg
98.17
981.70 din/kg

83.85
1677.00 din/kg38.49
769.80 din/kg
38.49
769.80 din/kg
38.49
769.80 din/kg
42.00
420.00 din/kg