
Omiljeni
Akcija

215.60
1026.67 din/kg234.49
1116.62 din/kg
234.49
1116.62 din/kg
234.49
1116.62 din/kg
244.99
1166.62 din/kg244.99
1166.62 din/kg
246.99
1176.14 din/kg
247.50
1178.57 din/kg
247.75
1179.76 din/kg
247.80
1180.00 din/kg
247.82
1180.10 din/kg
248.00
1180.95 din/kg
249.99
1190.43 din/kg
269.00
1280.95 din/kg
279.99
1333.29 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Fortuna po 1026.67 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 210g | 215.60 din | 1026.67 din/kg |
| 210g | 234.49 din | 1116.62 din/kg | |
![]() | 210g | 234.49 din | 1116.62 din/kg |
![]() | 210g | 234.49 din | 1116.62 din/kg |
![]() | 210g | 244.99 din | 1166.62 din/kg |
| 210g | 244.99 din | 1166.62 din/kg | |
![]() | 210g | 246.99 din | 1176.14 din/kg |
![]() | 210g | 247.50 din | 1178.57 din/kg |
![]() | 210g | 247.75 din | 1179.76 din/kg |
![]() | 210g | 247.80 din | 1180.00 din/kg |
![]() | 210g | 247.82 din | 1180.10 din/kg |
![]() | 210g | 248.00 din | 1180.95 din/kg |
![]() | 210g | 249.99 din | 1190.43 din/kg |
![]() | 210g | 269.00 din | 1280.95 din/kg |
![]() | 210g | 279.99 din | 1333.29 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
78.201303.33 din/kg | 90.001500.00 din/kg | 91.991533.17 din/kg | 91.991533.17 din/kg | 91.991533.17 din/kg | 94.271571.17 din/kg | 94.271571.17 din/kg | 94.991583.17 din/kg | 94.991583.17 din/kg | 95.991599.83 din/kg | 96.321605.33 din/kg | 96.991616.50 din/kg | 97.001616.67 din/kg | 97.001616.67 din/kg | 97.251620.83 din/kg | 97.331622.17 din/kg | 97.331622.17 din/kg | 97.341622.33 din/kg | 97.341622.33 din/kg | 97.341622.33 din/kg | 99.991666.50 din/kg | 99.991666.50 din/kg | 106.001766.67 din/kg | — | 1303.33 din/kg | |
| — | — | 234.491116.62 din/kg | 234.491116.62 din/kg | 234.491116.62 din/kg | — | — | 244.991166.62 din/kg | 244.991166.62 din/kg | — | — | 246.991176.14 din/kg | 247.501178.57 din/kg | 248.001180.95 din/kg | 247.751179.76 din/kg | 215.601026.67 din/kg | 247.801180.00 din/kg | 247.821180.10 din/kg | — | — | — | 279.991333.29 din/kg | 269.001280.95 din/kg | 249.991190.43 din/kg | 1026.67 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 15 od 75 prodavaca
✓215.60 RSD1026.67 din/kg
✓234.49 RSD1116.62 din/kg

✓234.49 RSD1116.62 din/kg

✓234.49 RSD1116.62 din/kg

✓244.99 RSD1166.62 din/kg
✓244.99 RSD1166.62 din/kg

✓246.99 RSD1176.14 din/kg

✓247.50 RSD1178.57 din/kg

✓247.75 RSD1179.76 din/kg

✓247.80 RSD1180.00 din/kg

✓247.82 RSD1180.10 din/kg

✓248.00 RSD1180.95 din/kg

✓249.99 RSD1190.43 din/kg

✓269.00 RSD1280.95 din/kg

✓279.99 RSD1333.29 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


78.20
1303.33 din/kg
90.00
1500.00 din/kg91.99
1533.17 din/kg
91.99
1533.17 din/kg
91.99
1533.17 din/kg94.27
1571.17 din/kg+17 vise


128.99
1357.79 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
134.99
1420.95 din/kg
136.00
1431.58 din/kg
144.99
1526.21 din/kg145.95
1536.32 din/kg+9 vise


147.19
1051.36 din/kg
159.90
1142.14 din/kg
162.99
1164.21 din/kg
169.99
1214.21 din/kg
171.49
1224.93 din/kg180.64
1290.29 din/kg+12 vise


215.00
934.78 din/kg234.49
1019.52 din/kg
234.49
1019.52 din/kg
234.49
1019.52 din/kg240.00
1043.48 din/kg240.00
1043.48 din/kg+4 vise

119.90
1262.11 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
136.00
1431.58 din/kg139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg+13 vise


128.99
1357.79 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
134.99
1420.95 din/kg
136.00
1431.58 din/kg139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg+11 vise

43.99
1759.60 din/kg
43.99
1759.60 din/kg
43.99
1759.60 din/kg
44.99
1799.60 din/kg
45.99
1839.60 din/kg
45.99
1839.60 din/kg+9 vise

94.99
1187.38 din/kg114.28
1428.50 din/kg114.28
1428.50 din/kg
116.99
1462.38 din/kg
118.01
1475.13 din/kg
129.99
1624.88 din/kg
