
Omiljeni
Akcija

49.90
99.80 din/kg
100.90
201.80 din/kg
111.99
223.98 din/kg
124.20
248.40 din/kg
124.23
248.46 din/kg
125.00
250.00 din/kg127.49
254.98 din/kg
127.49
254.98 din/kg
127.49
254.98 din/kg127.89
255.78 din/kg127.89
255.78 din/kg
128.99
257.98 din/kg
129.35
258.70 din/kg
129.41
258.82 din/kg
129.42
258.84 din/kg
132.99
265.98 din/kg132.99
265.98 din/kg
133.00
266.00 din/kg
133.00
266.00 din/kg
135.78
271.56 din/kg
135.99
271.98 din/kg
137.00
274.00 din/kg
137.99
275.98 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Dobro jutro
Količina i jedinica mere: 500g
Poznati bar-kodovi: 8600498172269
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Beltorg po 99.80 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 500g | 49.90 din | 99.80 din/kg |
![]() | 500g | 100.90 din | 201.80 din/kg |
![]() | 500g | 111.99 din | 223.98 din/kg |
![]() | 500g | 124.20 din | 248.40 din/kg |
![]() | 500g | 124.23 din | 248.46 din/kg |
![]() | 500g | 125.00 din | 250.00 din/kg |
| 500g | 127.49 din | 254.98 din/kg | |
![]() | 500g | 127.49 din | 254.98 din/kg |
![]() | 500g | 127.49 din | 254.98 din/kg |
| 500g | 127.89 din | 255.78 din/kg | |
| 500g | 127.89 din | 255.78 din/kg | |
![]() | 500g | 128.99 din | 257.98 din/kg |
![]() | 500g | 129.35 din | 258.70 din/kg |
![]() | 500g | 129.41 din | 258.82 din/kg |
![]() | 500g | 129.42 din | 258.84 din/kg |
![]() | 500g | 132.99 din | 265.98 din/kg |
| 500g | 132.99 din | 265.98 din/kg | |
![]() | 500g | 133.00 din | 266.00 din/kg |
![]() | 500g | 133.00 din | 266.00 din/kg |
![]() | 500g | 135.78 din | 271.56 din/kg |
![]() | 500g | 135.99 din | 271.98 din/kg |
![]() | 500g | 137.00 din | 274.00 din/kg |
![]() | 500g | 137.99 din | 275.98 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
80.70322.80 din/kg | 80.78323.12 din/kg | 81.00324.00 din/kg | 83.16332.64 din/kg | 83.16332.64 din/kg | 84.15336.60 din/kg | 84.15336.60 din/kg | 84.16336.64 din/kg | 86.00344.00 din/kg | 86.48345.92 din/kg | 86.99347.96 din/kg | 86.99347.96 din/kg | 87.99351.96 din/kg | 88.11352.44 din/kg | 88.29353.16 din/kg | 89.00356.00 din/kg | 89.99359.96 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | 322.80 din/kg | |
124.20248.40 din/kg | 124.23248.46 din/kg | 125.00250.00 din/kg | 127.89255.78 din/kg | 127.89255.78 din/kg | 129.35258.70 din/kg | 129.41258.82 din/kg | 129.42258.84 din/kg | 133.00266.00 din/kg | 133.00266.00 din/kg | 132.99265.98 din/kg | 132.99265.98 din/kg | — | — | 135.78271.56 din/kg | 137.00274.00 din/kg | 137.99275.98 din/kg | 49.9099.80 din/kg | 100.90201.80 din/kg | 111.99223.98 din/kg | 127.49254.98 din/kg | 127.49254.98 din/kg | 127.49254.98 din/kg | 128.99257.98 din/kg | 135.99271.98 din/kg | 99.80 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 23 od 75 prodavaca
✓49.90 RSD99.80 din/kg

✓100.90 RSD201.80 din/kg

✓111.99 RSD223.98 din/kg

✓124.20 RSD248.40 din/kg

✓124.23 RSD248.46 din/kg

✓125.00 RSD250.00 din/kg
✓127.49 RSD254.98 din/kg

✓127.49 RSD254.98 din/kg

✓127.49 RSD254.98 din/kg
✓127.89 RSD255.78 din/kg
✓127.89 RSD255.78 din/kg

✓128.99 RSD257.98 din/kg

✓129.35 RSD258.70 din/kg

✓129.41 RSD258.82 din/kg

✓129.42 RSD258.84 din/kg

✓132.99 RSD265.98 din/kg
✓132.99 RSD265.98 din/kg

✓133.00 RSD266.00 din/kg

✓133.00 RSD266.00 din/kg

✓135.78 RSD271.56 din/kg

✓135.99 RSD271.98 din/kg

✓137.00 RSD274.00 din/kg

✓137.99 RSD275.98 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


80.70
322.80 din/kg
80.78
323.12 din/kg
81.00
324.00 din/kg83.16
332.64 din/kg83.16
332.64 din/kg
84.15
336.60 din/kg+11 vise


137.58
550.32 din/kg

91.81
367.24 din/kg

86.99
347.96 din/kg135.99
543.96 din/kg
135.99
543.96 din/kg
135.99
543.96 din/kg
139.50
558.00 din/kg
139.52
558.08 din/kg+15 vise

145.35
581.40 din/kg
134.82
539.28 din/kg134.82
539.28 din/kg
139.99
559.96 din/kg
140.21
560.84 din/kg
144.99
579.96 din/kg
144.99
579.96 din/kg+4 vise

29.99
3748.75 din/kg114.73
1147.30 din/kg114.73
1147.30 din/kg