Omiljeni
Akcija
136.56
1365.60 din/kg136.56
1365.60 din/kg
170.00
1700.00 din/kg211.99
2119.90 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: IDEA po 1365.60 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 100g | 136.56 din | 1365.60 din/kg | |
| 100g | 136.56 din | 1365.60 din/kg | |
![]() | 100g | 170.00 din | 1700.00 din/kg |
| 100g | 211.99 din | 2119.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
136.561365.60 din/kg | 136.561365.60 din/kg | 170.001700.00 din/kg | 211.992119.90 din/kg | — | 1365.60 din/kg | |
273.121365.60 din/kg | 273.121365.60 din/kg | 349.981749.90 din/kg | — | 335.001675.00 din/kg | 1365.60 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓136.56 RSD1365.60 din/kg
✓136.56 RSD1365.60 din/kg

✓170.00 RSD1700.00 din/kg
✓211.99 RSD2119.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


49.90
99.80 din/kg
100.90
201.80 din/kg
111.99
223.98 din/kg
124.20
248.40 din/kg
124.23
248.46 din/kg
125.00
250.00 din/kg+17 vise
216.84
2168.40 din/kg650.01
1300.02 din/kg
179.00
5966.67 din/kg
128.50
514.00 din/kg
128.51
514.04 din/kg
130.00
520.00 din/kg131.99
527.96 din/kg
131.99
527.96 din/kg
131.99
527.96 din/kg+12 vise


1499.00
5996.00 din/kgAkcija
Espresso kafa CARRARO Globo Oro u zrnu 1kg

Akcija
Espresso kafa CARRARO Super Bar u zrnu 1kg

