
Omiljeni
Akcija

308.00
616.00 din/L
340.00
680.00 din/L
340.90
681.80 din/L
363.99
727.98 din/L
399.99
799.98 din/L
674.99
1349.98 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Šumadija Market po 616.00 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 500ml | 308.00 din | 616.00 din/L |
![]() | 500ml | 340.00 din | 680.00 din/L |
![]() | 500ml | 340.90 din | 681.80 din/L |
![]() | 500ml | 363.99 din | 727.98 din/L |
![]() | 500ml | 399.99 din | 799.98 din/L |
![]() | 500ml | 674.99 din | 1349.98 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
193.002573.33 din/L | 329.994399.87 din/L | 369.994933.20 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2573.33 din/L | |
| — | — | — | 229.99766.63 din/L | 236.00786.67 din/L | 245.00816.67 din/L | 277.48924.93 din/L | 278.99929.97 din/L | 328.451094.83 din/L | 489.991633.30 din/L | — | — | — | 766.63 din/L | |
| — | 689.991724.98 din/L | 739.991849.98 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1724.98 din/L | |
| — | 689.991724.98 din/L | 739.991849.98 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1724.98 din/L | |
| — | — | — | — | 308.00616.00 din/L | 340.00680.00 din/L | — | — | — | 674.991349.98 din/L | 340.90681.80 din/L | 363.99727.98 din/L | 399.99799.98 din/L | 616.00 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓308.00 RSD616.00 din/L

✓340.00 RSD680.00 din/L

✓340.90 RSD681.80 din/L

✓363.99 RSD727.98 din/L

✓399.99 RSD799.98 din/L

✓674.99 RSD1349.98 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


514.99
2059.96 din/L

406.24
1624.96 din/L
514.99
2059.96 din/L
229.00
763.33 din/L
579.99
2319.96 din/L629.99
2519.96 din/L

529.99
2119.96 din/L
529.99
2119.96 din/L
457.25
1829.00 din/L
614.99
2459.96 din/LAkcija
Šampon za kosu DIFEEL argan 354,9ml

Akcija
Šampon za kosu DIFEEL nar i manuka med 354,9ml




