
Omiljeni
Akcija

229.99
766.63 din/L
236.00
786.67 din/L
245.00
816.67 din/L
277.48
924.93 din/L
278.99
929.97 din/L
328.45
1094.83 din/L
489.99
1633.30 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Intesa
Količina i jedinica mere: 300ml
Poznati bar-kodovi: 8003510002221
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL Leon po 766.63 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 300ml | 229.99 din | 766.63 din/L |
![]() | 300ml | 236.00 din | 786.67 din/L |
![]() | 300ml | 245.00 din | 816.67 din/L |
![]() | 300ml | 277.48 din | 924.93 din/L |
![]() | 300ml | 278.99 din | 929.97 din/L |
![]() | 300ml | 328.45 din | 1094.83 din/L |
![]() | 300ml | 489.99 din | 1633.30 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
193.002573.33 din/L | 329.994399.87 din/L | 369.994933.20 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2573.33 din/L | |
| — | — | — | 229.99766.63 din/L | 236.00786.67 din/L | 245.00816.67 din/L | 277.48924.93 din/L | 278.99929.97 din/L | 328.451094.83 din/L | 489.991633.30 din/L | — | — | — | 766.63 din/L | |
| — | 689.991724.98 din/L | 739.991849.98 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1724.98 din/L | |
| — | 689.991724.98 din/L | 739.991849.98 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1724.98 din/L | |
| — | — | — | — | 308.00616.00 din/L | 340.00680.00 din/L | — | — | — | 674.991349.98 din/L | 340.90681.80 din/L | 363.99727.98 din/L | 399.99799.98 din/L | 616.00 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓229.99 RSD766.63 din/L

✓236.00 RSD786.67 din/L

✓245.00 RSD816.67 din/L

✓277.48 RSD924.93 din/L

✓278.99 RSD929.97 din/L

✓328.45 RSD1094.83 din/L

✓489.99 RSD1633.30 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


308.00
616.00 din/L
340.00
680.00 din/L
340.90
681.80 din/L
363.99
727.98 din/L
399.99
799.98 din/L
674.99
1349.98 din/L

252.99
1011.96 din/L
379.00
1516.00 din/L
433.34
1733.36 din/L
436.19
1744.76 din/L
514.99
2059.96 din/L
500.27
2001.08 din/L

385.99
1543.96 din/L
436.19
1744.76 din/L
514.99
2059.96 din/L

219.99
1099.95 din/L
436.25
2181.25 din/L
500.27
2501.35 din/L
514.99
2574.95 din/L

399.99
399.99 din/kom
514.99
514.99 din/kom
259.90
519.80 din/L
390.20
1560.80 din/L
396.67
1586.68 din/L
469.99
1879.96 din/L
581.00
2324.00 din/L
614.99
2459.96 din/L
