
Omiljeni
Akcija
299.97
1499.85 din/kg
396.41
1982.05 din/kg
400.00
2000.00 din/kg
418.00
2090.00 din/kg429.99
2149.95 din/kg
429.99
2149.95 din/kg
445.49
2227.45 din/kg449.99
2249.95 din/kg
450.43
2252.15 din/kg
450.46
2252.30 din/kg
455.00
2275.00 din/kg
455.00
2275.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DIS po 1499.85 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 200g | 299.97 din | 1499.85 din/kg | |
![]() | 200g | 396.41 din | 1982.05 din/kg |
![]() | 200g | 400.00 din | 2000.00 din/kg |
![]() | 200g | 418.00 din | 2090.00 din/kg |
| 200g | 429.99 din | 2149.95 din/kg | |
![]() | 200g | 429.99 din | 2149.95 din/kg |
![]() | 200g | 445.49 din | 2227.45 din/kg |
| 200g | 449.99 din | 2249.95 din/kg | |
![]() | 200g | 450.43 din | 2252.15 din/kg |
![]() | 200g | 450.46 din | 2252.30 din/kg |
![]() | 200g | 455.00 din | 2275.00 din/kg |
![]() | 200g | 455.00 din | 2275.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
89.99899.90 din/kg | 149.991499.90 din/kg | 202.722027.20 din/kg | 214.992149.90 din/kg | 214.992149.90 din/kg | 215.002150.00 din/kg | 222.492224.90 din/kg | 222.922229.20 din/kg | 224.992249.90 din/kg | 225.382253.80 din/kg | 225.402254.00 din/kg | 225.402254.00 din/kg | 228.002280.00 din/kg | — | — | 899.90 din/kg | |
| — | 299.971499.85 din/kg | — | 429.992149.95 din/kg | 429.992149.95 din/kg | 396.411982.05 din/kg | 445.492227.45 din/kg | — | 449.992249.95 din/kg | 450.432252.15 din/kg | 455.002275.00 din/kg | 450.462252.30 din/kg | 455.002275.00 din/kg | 400.002000.00 din/kg | 418.002090.00 din/kg | 1499.85 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 12 od 75 prodavaca✓299.97 RSD1499.85 din/kg

✓396.41 RSD1982.05 din/kg

✓400.00 RSD2000.00 din/kg

✓418.00 RSD2090.00 din/kg
✓429.99 RSD2149.95 din/kg

✓429.99 RSD2149.95 din/kg

✓445.49 RSD2227.45 din/kg
✓449.99 RSD2249.95 din/kg

✓450.43 RSD2252.15 din/kg

✓450.46 RSD2252.30 din/kg

✓455.00 RSD2275.00 din/kg

✓455.00 RSD2275.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


939.80
1879.60 din/kg
992.00
1984.00 din/kg
999.00
1998.00 din/kg999.95
1999.90 din/kg
999.95
1999.90 din/kg999.99
1999.98 din/kg+12 vise


449.99
2249.95 din/kg
449.99
2249.95 din/kg459.99
2299.95 din/kg
464.99
2324.95 din/kg
468.00
2340.00 din/kg469.99
2349.95 din/kg+10 vise

885.99
1771.98 din/kg
945.99
1891.98 din/kg999.96
1999.92 din/kg
1000.00
2000.00 din/kg
1014.99
2029.98 din/kg1029.00
2058.00 din/kg+12 vise


414.99
2074.95 din/kg
436.80
2184.00 din/kg
449.99
2249.95 din/kg
450.01
2250.05 din/kg459.97
2299.85 din/kg459.99
2299.95 din/kg+13 vise


990.00
3960.00 din/kg
1080.00
4320.00 din/kg
919.90
1839.80 din/kg
245.70
2457.00 din/kg

529.99
2119.96 din/kg
537.63
2150.52 din/kg
558.99
2235.96 din/kg
559.00
2236.00 din/kg

