
Omiljeni
Akcija
207.99
2079.90 din/kg
216.00
2160.00 din/kg
218.40
2184.00 din/kg
237.99
2379.90 din/kg
239.99
2399.90 din/kg239.99
2399.90 din/kg
249.90
2499.00 din/kg249.99
2499.90 din/kg
259.00
2590.00 din/kg259.99
2599.90 din/kg
259.99
2599.90 din/kg
261.49
2614.90 din/kg
264.58
2645.80 din/kg
268.00
2680.00 din/kg
268.00
2680.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 2079.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 100g | 207.99 din | 2079.90 din/kg | |
![]() | 100g | 216.00 din | 2160.00 din/kg |
![]() | 100g | 218.40 din | 2184.00 din/kg |
![]() | 100g | 237.99 din | 2379.90 din/kg |
![]() | 100g | 239.99 din | 2399.90 din/kg |
| 100g | 239.99 din | 2399.90 din/kg | |
![]() | 100g | 249.90 din | 2499.00 din/kg |
| 100g | 249.99 din | 2499.90 din/kg | |
![]() | 100g | 259.00 din | 2590.00 din/kg |
| 100g | 259.99 din | 2599.90 din/kg | |
![]() | 100g | 259.99 din | 2599.90 din/kg |
![]() | 100g | 261.49 din | 2614.90 din/kg |
![]() | 100g | 264.58 din | 2645.80 din/kg |
![]() | 100g | 268.00 din | 2680.00 din/kg |
![]() | 100g | 268.00 din | 2680.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
207.992079.90 din/kg | 216.002160.00 din/kg | 218.402184.00 din/kg | 237.992379.90 din/kg | 239.992399.90 din/kg | 239.992399.90 din/kg | 249.902499.00 din/kg | 249.992499.90 din/kg | 259.002590.00 din/kg | 259.992599.90 din/kg | 259.992599.90 din/kg | 261.492614.90 din/kg | 264.582645.80 din/kg | 268.002680.00 din/kg | 268.002680.00 din/kg | — | — | — | — | 2079.90 din/kg | |
479.992399.95 din/kg | 468.002340.00 din/kg | 436.802184.00 din/kg | 449.992249.95 din/kg | 450.012250.05 din/kg | 459.992299.95 din/kg | 498.092490.45 din/kg | 479.992399.95 din/kg | 499.002495.00 din/kg | 479.992399.95 din/kg | 479.992399.95 din/kg | 498.992494.95 din/kg | 518.452592.25 din/kg | 524.002620.00 din/kg | 524.002620.00 din/kg | 414.992074.95 din/kg | 459.972299.85 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 521.992609.95 din/kg | 2074.95 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 15 od 75 prodavaca✓207.99 RSD2079.90 din/kg

✓216.00 RSD2160.00 din/kg

✓218.40 RSD2184.00 din/kg

✓237.99 RSD2379.90 din/kg

✓239.99 RSD2399.90 din/kg
✓239.99 RSD2399.90 din/kg

✓249.90 RSD2499.00 din/kg
✓249.99 RSD2499.90 din/kg

✓259.00 RSD2590.00 din/kg
✓259.99 RSD2599.90 din/kg

✓259.99 RSD2599.90 din/kg

✓261.49 RSD2614.90 din/kg

✓264.58 RSD2645.80 din/kg

✓268.00 RSD2680.00 din/kg

✓268.00 RSD2680.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


411.26
2056.30 din/kg
444.00
2220.00 din/kg449.99
2249.95 din/kg464.99
2324.95 din/kg
464.99
2324.95 din/kg469.78
2348.90 din/kg+11 vise


990.00
3960.00 din/kg
1080.00
4320.00 din/kgAkcija
Espresso kafa CARRARO Tazza d’oro decaffeinato mlevena 7g


248.86
1244.30 din/kg
295.00
1638.89 din/kg429.30
2385.00 din/kg
429.30
2385.00 din/kg429.30
2385.00 din/kg409.99
4099.90 din/kg409.99
4099.90 din/kg
436.80
4368.00 din/kg
565.00
2825.00 din/kg
639.00
1597.50 din/kg


