
Omiljeni
Akcija

79.99
159.98 din/L
81.00
162.00 din/L
84.00
168.00 din/L87.99
175.98 din/L
88.00
176.00 din/L88.49
176.98 din/L
88.49
176.98 din/L
88.49
176.98 din/L
89.00
178.00 din/L
89.00
178.00 din/L
89.53
179.06 din/L
89.54
179.08 din/L90.46
180.92 din/L90.46
180.92 din/L
90.46
180.92 din/L90.46
180.92 din/L
95.00
190.00 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Plus Cash&Carry po 159.98 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 0.5L | 79.99 din | 159.98 din/L |
![]() | 0.5L | 81.00 din | 162.00 din/L |
![]() | 0.5L | 84.00 din | 168.00 din/L |
| 0.5L | 87.99 din | 175.98 din/L | |
![]() | 0.5L | 88.00 din | 176.00 din/L |
| 0.5L | 88.49 din | 176.98 din/L | |
![]() | 0.5L | 88.49 din | 176.98 din/L |
![]() | 0.5L | 88.49 din | 176.98 din/L |
![]() | 0.5L | 89.00 din | 178.00 din/L |
![]() | 0.5L | 89.00 din | 178.00 din/L |
![]() | 0.5L | 89.53 din | 179.06 din/L |
![]() | 0.5L | 89.54 din | 179.08 din/L |
| 0.5L | 90.46 din | 180.92 din/L | |
| 0.5L | 90.46 din | 180.92 din/L | |
![]() | 0.5L | 90.46 din | 180.92 din/L |
| 0.5L | 90.46 din | 180.92 din/L | |
![]() | 0.5L | 95.00 din | 190.00 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
79.99159.98 din/L | 81.00162.00 din/L | 84.00168.00 din/L | 87.99175.98 din/L | 88.00176.00 din/L | 88.49176.98 din/L | 88.49176.98 din/L | 88.49176.98 din/L | 89.00178.00 din/L | 89.00178.00 din/L | 89.53179.06 din/L | 89.54179.08 din/L | 90.46180.92 din/L | 90.46180.92 din/L | 90.46180.92 din/L | 90.46180.92 din/L | 95.00190.00 din/L | — | 159.98 din/L | |
135.7190.47 din/L | 139.9993.33 din/L | 143.0095.33 din/L | 149.9999.99 din/L | 150.00100.00 din/L | 148.9999.33 din/L | 154.99103.33 din/L | 148.9999.33 din/L | 149.0099.33 din/L | 149.9099.93 din/L | 150.00100.00 din/L | 154.26102.84 din/L | 149.9999.99 din/L | 150.99100.66 din/L | — | 149.9999.99 din/L | 150.00100.00 din/L | 149.9999.99 din/L | 90.47 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 17 od 75 prodavaca
✓79.99 RSD159.98 din/L

✓81.00 RSD162.00 din/L

✓84.00 RSD168.00 din/L
✓87.99 RSD175.98 din/L

✓88.00 RSD176.00 din/L
✓88.49 RSD176.98 din/L

✓88.49 RSD176.98 din/L

✓88.49 RSD176.98 din/L

✓89.00 RSD178.00 din/L

✓89.00 RSD178.00 din/L

✓89.53 RSD179.06 din/L

✓89.54 RSD179.08 din/L
✓90.46 RSD180.92 din/L
✓90.46 RSD180.92 din/L

✓90.46 RSD180.92 din/L
✓90.46 RSD180.92 din/L

✓95.00 RSD190.00 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


60.00
181.82 din/L
69.99
212.09 din/L
74.99
227.24 din/L
75.00
227.27 din/L
77.85
235.91 din/L77.99
236.33 din/L+8 vise


143.00
95.33 din/L
149.00
99.33 din/L149.99
99.99 din/L
149.99
99.99 din/L149.99
99.99 din/L
150.00
100.00 din/L+2 vise

76.00
76.00 din/L
181.99
91.00 din/L
118.00
59.00 din/L
54.50
109.00 din/L
90.00
60.00 din/L
108.00
54.00 din/L
