
Omiljeni
Akcija

135.71
90.47 din/L
139.99
93.33 din/L
143.00
95.33 din/L148.99
99.33 din/L
148.99
99.33 din/L
149.00
99.33 din/L
149.90
99.93 din/L149.99
99.99 din/L
149.99
99.99 din/L149.99
99.99 din/L149.99
99.99 din/L
150.00
100.00 din/L
150.00
100.00 din/L
150.00
100.00 din/L150.99
100.66 din/L
154.26
102.84 din/L
154.99
103.33 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Plus Cash&Carry po 90.47 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1.5L | 135.71 din | 90.47 din/L |
![]() | 1.5L | 139.99 din | 93.33 din/L |
![]() | 1.5L | 143.00 din | 95.33 din/L |
| 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L | |
![]() | 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L |
![]() | 1.5L | 149.00 din | 99.33 din/L |
![]() | 1.5L | 149.90 din | 99.93 din/L |
| 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L | |
![]() | 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L |
| 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L | |
| 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L | |
![]() | 1.5L | 150.00 din | 100.00 din/L |
![]() | 1.5L | 150.00 din | 100.00 din/L |
![]() | 1.5L | 150.00 din | 100.00 din/L |
| 1.5L | 150.99 din | 100.66 din/L | |
![]() | 1.5L | 154.26 din | 102.84 din/L |
![]() | 1.5L | 154.99 din | 103.33 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
79.99159.98 din/L | 81.00162.00 din/L | 84.00168.00 din/L | 87.99175.98 din/L | 88.00176.00 din/L | 88.49176.98 din/L | 88.49176.98 din/L | 88.49176.98 din/L | 89.00178.00 din/L | 89.00178.00 din/L | 89.53179.06 din/L | 89.54179.08 din/L | 90.46180.92 din/L | 90.46180.92 din/L | 90.46180.92 din/L | 90.46180.92 din/L | 95.00190.00 din/L | — | 159.98 din/L | |
135.7190.47 din/L | 139.9993.33 din/L | 143.0095.33 din/L | 149.9999.99 din/L | 150.00100.00 din/L | 148.9999.33 din/L | 154.99103.33 din/L | 148.9999.33 din/L | 149.0099.33 din/L | 149.9099.93 din/L | 150.00100.00 din/L | 154.26102.84 din/L | 149.9999.99 din/L | 150.99100.66 din/L | — | 149.9999.99 din/L | 150.00100.00 din/L | 149.9999.99 din/L | 90.47 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 17 od 75 prodavaca
✓135.71 RSD90.47 din/L

✓139.99 RSD93.33 din/L

✓143.00 RSD95.33 din/L
✓148.99 RSD99.33 din/L

✓148.99 RSD99.33 din/L

✓149.00 RSD99.33 din/L

✓149.90 RSD99.93 din/L
✓149.99 RSD99.99 din/L

✓149.99 RSD99.99 din/L
✓149.99 RSD99.99 din/L
✓149.99 RSD99.99 din/L

✓150.00 RSD100.00 din/L

✓150.00 RSD100.00 din/L

✓150.00 RSD100.00 din/L
✓150.99 RSD100.66 din/L

✓154.26 RSD102.84 din/L

✓154.99 RSD103.33 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


60.00
181.82 din/L
69.99
212.09 din/L
74.99
227.24 din/L
75.00
227.27 din/L
77.85
235.91 din/L77.99
236.33 din/L+8 vise


143.00
95.33 din/L
149.00
99.33 din/L149.99
99.99 din/L
149.99
99.99 din/L149.99
99.99 din/L
150.00
100.00 din/L+2 vise

76.00
76.00 din/L
118.00
59.00 din/L
54.50
109.00 din/L
90.00
60.00 din/L
108.00
54.00 din/L
261.21
74.63 din/L
