
Omiljeni
Akcija

360.00
521.74 din/kg441.00
639.13 din/kg441.00
639.13 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Matijević po 521.74 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 690g | 360.00 din | 521.74 din/kg |
| 690g | 441.00 din | 639.13 din/kg | |
| 690g | 441.00 din | 639.13 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
247.00726.47 din/kg | 270.90796.76 din/kg | 270.90796.76 din/kg | 274.10806.18 din/kg | — | — | 726.47 din/kg | |
| — | — | — | — | 261.97770.50 din/kg | — | 770.50 din/kg | |
| — | 441.00639.13 din/kg | 441.00639.13 din/kg | — | — | 360.00521.74 din/kg | 521.74 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓360.00 RSD521.74 din/kg
✓441.00 RSD639.13 din/kg
✓441.00 RSD639.13 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
Šampinjoni BENLIAN celi 340g


74.99
499.93 din/kg
83.00
553.33 din/kg
87.98
586.53 din/kg
250.00
367.65 din/kg
244.99
244.99 din/kg
334.00
334.00 din/kg
247.00
726.47 din/kg270.90
796.76 din/kg270.90
796.76 din/kg
274.10
806.18 din/kg
405.00
562.50 din/kg
434.99
604.15 din/kg
260.00
361.11 din/L260.00
361.11 din/L397.99
552.76 din/L
118.25
591.25 din/kg