Omiljeni
Akcija

152.60
436.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Evroprom po 436.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 350g | 152.60 din | 436.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
123.37352.49 din/kg | 131.10374.57 din/kg | 134.99385.69 din/kg | 145.33415.23 din/kg | 146.62418.91 din/kg | 152.99437.11 din/kg | 153.35438.14 din/kg | 153.42438.34 din/kg | 153.43438.37 din/kg | 154.00440.00 din/kg | 154.80442.29 din/kg | 155.00442.86 din/kg | 352.49 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | — | 152.60436.00 din/kg | — | — | 436.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca
✓152.60 RSD436.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

123.37
352.49 din/kg
131.10
374.57 din/kg
134.99
385.69 din/kg
145.33
415.23 din/kg
146.62
418.91 din/kg
152.99
437.11 din/kg+6 vise

429.00
429.00 din/kg
469.00
469.00 din/kg515.47
515.47 din/kg515.47
515.47 din/kg
563.00
563.00 din/kg
900.00
900.00 din/kom
306.00
306.00 din/kg
189.40
189.40 din/kg549.99
549.99 din/kg549.99
549.99 din/kg
2.11
2.11 din/kg



