Omiljeni
Akcija

57.99
386.60 din/kg
66.00
440.00 din/kg
67.75
451.67 din/kg
73.99
493.27 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 386.60 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 150g | 57.99 din | 386.60 din/kg |
![]() | 150g | 66.00 din | 440.00 din/kg |
![]() | 150g | 67.75 din | 451.67 din/kg |
![]() | 150g | 73.99 din | 493.27 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|
29.99299.90 din/kg | 49.99499.90 din/kg | 52.00520.00 din/kg | 52.81528.10 din/kg | 299.90 din/kg | |
73.99493.27 din/kg | 57.99386.60 din/kg | 66.00440.00 din/kg | 67.75451.67 din/kg | 386.60 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca
✓57.99 RSD386.60 din/kg

✓66.00 RSD440.00 din/kg

✓67.75 RSD451.67 din/kg

✓73.99 RSD493.27 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

82.00
546.67 din/kg
83.84
558.93 din/kg
84.99
566.60 din/kg
107.99
719.93 din/kg161.99
161.99 din/kom
165.90
1106.00 din/kg
39.00
390.00 din/kg

92.00
920.00 din/kg
127.90
426.33 din/kg
139.99
466.63 din/kg96.99
969.90 din/kg103.99
1039.90 din/kg