
Omiljeni
Akcija

179.98
818.09 din/kg
189.99
863.59 din/kg
191.30
869.55 din/kg
199.00
904.55 din/kg204.55
929.77 din/kg
211.12
959.64 din/kg
212.99
968.14 din/kg
214.99
977.23 din/kg
224.00
1018.18 din/kg
225.00
1022.73 din/kg
228.99
1040.86 din/kg229.48
1043.09 din/kg
232.99
1059.05 din/kg
234.60
1066.36 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 818.09 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 220g | 179.98 din | 818.09 din/kg |
![]() | 220g | 189.99 din | 863.59 din/kg |
![]() | 220g | 191.30 din | 869.55 din/kg |
![]() | 220g | 199.00 din | 904.55 din/kg |
| 220g | 204.55 din | 929.77 din/kg | |
![]() | 220g | 211.12 din | 959.64 din/kg |
![]() | 220g | 212.99 din | 968.14 din/kg |
![]() | 220g | 214.99 din | 977.23 din/kg |
![]() | 220g | 224.00 din | 1018.18 din/kg |
![]() | 220g | 225.00 din | 1022.73 din/kg |
![]() | 220g | 228.99 din | 1040.86 din/kg |
| 220g | 229.48 din | 1043.09 din/kg | |
![]() | 220g | 232.99 din | 1059.05 din/kg |
![]() | 220g | 234.60 din | 1066.36 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
179.98818.09 din/kg | 189.99863.59 din/kg | 191.30869.55 din/kg | 199.00904.55 din/kg | 204.55929.77 din/kg | 211.12959.64 din/kg | 212.99968.14 din/kg | 214.99977.23 din/kg | 224.001018.18 din/kg | 225.001022.73 din/kg | 228.991040.86 din/kg | 229.481043.09 din/kg | 232.991059.05 din/kg | 234.601066.36 din/kg | — | — | — | — | 818.09 din/kg | |
| — | — | 468.99937.98 din/kg | — | 468.99937.98 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | 339.99679.98 din/kg | 459.99919.98 din/kg | 469.99939.98 din/kg | — | — | 679.98 din/kg | |
| — | — | — | — | 890.99890.99 din/kg | — | — | — | — | — | — | 839.99839.99 din/kg | — | — | — | — | 899.90899.90 din/kg | 899.90899.90 din/kg | 839.99 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
✓179.98 RSD818.09 din/kg

✓189.99 RSD863.59 din/kg

✓191.30 RSD869.55 din/kg

✓199.00 RSD904.55 din/kg
✓204.55 RSD929.77 din/kg

✓211.12 RSD959.64 din/kg

✓212.99 RSD968.14 din/kg

✓214.99 RSD977.23 din/kg

✓224.00 RSD1018.18 din/kg

✓225.00 RSD1022.73 din/kg

✓228.99 RSD1040.86 din/kg
✓229.48 RSD1043.09 din/kg

✓232.99 RSD1059.05 din/kg

✓234.60 RSD1066.36 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


99.00
761.54 din/kg
99.99
769.15 din/kg
106.51
819.31 din/kg
120.00
923.08 din/kg
120.06
923.54 din/kg125.49
965.31 din/kg+5 vise

151.99
1519.90 din/kg
219.99
2199.90 din/kg
199.00
904.55 din/kg
940.00
jed. cena nedostupna
250.00
1136.36 din/kg

249.47
755.97 din/kg
256.99
778.76 din/kg
259.00
784.85 din/kg
264.55
801.67 din/kg
267.19
809.67 din/kg
299.99
909.06 din/kg+2 vise

563.00
563.00 din/kg
216.00
617.14 din/kg
