Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Poli-mini Perutnina 220g
Plus Cash&Carry-logo
179.98
818.09 din/kg
Lidl-logo
189.99
863.59 din/kg
Mega Maxi-logo
191.30
869.55 din/kg
Metalac Proleter-logo
199.00
904.55 din/kg
Maxi-logo
204.55
929.77 din/kg
DTL Tekijanka-logo
211.12
959.64 din/kg
Shop&Go-logo
212.99
968.14 din/kg
Super Vero-logo
214.99
977.23 din/kg
Trnava Promet-logo
224.00
1018.18 din/kg
Šumadija Market-logo
225.00
1022.73 din/kg
Quattro-logo
228.99
1040.86 din/kg
DIS-logo
229.48
1043.09 din/kg
Medius-logo
232.99
1059.05 din/kg
Gomex-logo
234.60
1066.36 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 818.09 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carrynajjeftinije
220g
179.98 din
818.09 din/kg
Lidl
Lidl
220g
189.99 din
863.59 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
220g
191.30 din
869.55 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
220g
199.00 din
904.55 din/kg
Maxi
Maxi
220g
204.55 din
929.77 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
220g
211.12 din
959.64 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
220g
212.99 din
968.14 din/kg
Super Vero
Super Vero
220g
214.99 din
977.23 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
220g
224.00 din
1018.18 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
220g
225.00 din
1022.73 din/kg
Quattro
Quattro
220g
228.99 din
1040.86 din/kg
DIS
DIS
220g
229.48 din
1043.09 din/kg
Medius
Medius
220g
232.99 din
1059.05 din/kg
Gomex
Gomex
220g
234.60 din
1066.36 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Lidl
Lidl
Mega Maxi
Mega Maxi
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Maxi
Maxi
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Shop&Go
Shop&Go
Super Vero
Super Vero
Trnava Promet
Trnava Promet
Šumadija Market
Šumadija Market
Quattro
Quattro
DIS
DIS
Medius
Medius
Gomex
Gomex
Aman
Aman
Univerexport
Univerexport
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Najjeftinija
179.98818.09 din/kg
189.99863.59 din/kg
191.30869.55 din/kg
199.00904.55 din/kg
204.55929.77 din/kg
211.12959.64 din/kg
212.99968.14 din/kg
214.99977.23 din/kg
224.001018.18 din/kg
225.001022.73 din/kg
228.991040.86 din/kg
229.481043.09 din/kg
232.991059.05 din/kg
234.601066.36 din/kg
————818.09 din/kg
——
468.99937.98 din/kg
—
468.99937.98 din/kg
————————
339.99679.98 din/kg
459.99919.98 din/kg
469.99939.98 din/kg
——679.98 din/kg
————
890.99890.99 din/kg
——————
839.99839.99 din/kg
————
899.90899.90 din/kg
899.90899.90 din/kg
839.99 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓179.98 RSD818.09 din/kg
Lidl
Lidl
✓189.99 RSD863.59 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓191.30 RSD869.55 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓199.00 RSD904.55 din/kg
Maxi
Maxi
✓204.55 RSD929.77 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓211.12 RSD959.64 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓212.99 RSD968.14 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓214.99 RSD977.23 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
✓224.00 RSD1018.18 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓225.00 RSD1022.73 din/kg
Quattro
Quattro
✓228.99 RSD1040.86 din/kg
DIS
DIS
✓229.48 RSD1043.09 din/kg
Medius
Medius
✓232.99 RSD1059.05 din/kg
Gomex
Gomex
✓234.60 RSD1066.36 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima