Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Pilece grudi sa paprikom ND 350g
Maxi-logo
410.49
1172.83 din/kg
Shop&Go-logo
410.49
1172.83 din/kg
Mega Maxi-logo
410.49
1172.83 din/kg
Univerexport-logo
410.99
1174.26 din/kg
DTL Vum-logo
419.99
1199.97 din/kg
Medius-logo
423.99
1211.40 din/kg
Zlatan Trag-logo
424.40
1212.57 din/kg
Metalac Proleter-logo
424.41
1212.60 din/kg
SP Marketi-logo
424.41
1212.60 din/kg
IDEA-logo
424.41
1212.60 din/kg
Roda-logo
424.41
1212.60 din/kg
Domaća Trgovina-logo
442.40
1264.00 din/kg
DTL Podunavlje-logo
449.99
1285.69 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Maxi po 1172.83 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Maxi
Maxinajjeftinije
350g
410.49 din
1172.83 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
350g
410.49 din
1172.83 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
350g
410.49 din
1172.83 din/kg
Univerexport
Univerexport
350g
410.99 din
1174.26 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
350g
419.99 din
1199.97 din/kg
Medius
Medius
350g
423.99 din
1211.40 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
350g
424.40 din
1212.57 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
350g
424.41 din
1212.60 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
350g
424.41 din
1212.60 din/kg
IDEA
IDEA
350g
424.41 din
1212.60 din/kg
Roda
Roda
350g
424.41 din
1212.60 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
350g
442.40 din
1264.00 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
350g
449.99 din
1285.69 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Quattro
Quattro
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
Super Vero
Super Vero
Univerexport
Univerexport
Medius
Medius
DTL Evroprom
DTL Evroprom
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Metalac Proleter
Metalac Proleter
SP Marketi
SP Marketi
IDEA
IDEA
Gomex
Gomex
Roda
Roda
DTL Leon
DTL Leon
DTL Vum
DTL Vum
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Najjeftinija
399.991212.09 din/kg
400.001212.12 din/kg
409.991242.39 din/kg
409.991242.39 din/kg
409.991242.39 din/kg
423.991284.82 din/kg
423.991284.82 din/kg
423.991284.82 din/kg
424.001284.85 din/kg
424.351285.91 din/kg
424.381286.00 din/kg
424.411286.09 din/kg
424.411286.09 din/kg
424.411286.09 din/kg
424.411286.09 din/kg
424.411286.09 din/kg
437.991327.24 din/kg
———1212.09 din/kg
——
410.491172.83 din/kg
410.491172.83 din/kg
410.491172.83 din/kg
—
410.991174.26 din/kg
423.991211.40 din/kg
—
449.991285.69 din/kg
—
424.411212.60 din/kg
424.411212.60 din/kg
424.411212.60 din/kg
—
424.411212.60 din/kg
—
419.991199.97 din/kg
424.401212.57 din/kg
442.401264.00 din/kg
1172.83 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
Maxi
Maxi
✓410.49 RSD1172.83 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓410.49 RSD1172.83 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓410.49 RSD1172.83 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓410.99 RSD1174.26 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓419.99 RSD1199.97 din/kg
Medius
Medius
✓423.99 RSD1211.40 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓424.40 RSD1212.57 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓424.41 RSD1212.60 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓424.41 RSD1212.60 din/kg
IDEA
IDEA
✓424.41 RSD1212.60 din/kg
Roda
Roda
✓424.41 RSD1212.60 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓442.40 RSD1264.00 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓449.99 RSD1285.69 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima