
Omiljeni
Akcija

233.70
667.71 din/kg
253.99
725.69 din/kg270.00
771.43 din/kg270.00
771.43 din/kg
298.14
851.83 din/kg
309.99
885.69 din/kg
310.55
887.29 din/kg
312.00
891.43 din/kg313.99
897.11 din/kg
316.99
905.69 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 667.71 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 350g | 233.70 din | 667.71 din/kg |
![]() | 350g | 253.99 din | 725.69 din/kg |
| 350g | 270.00 din | 771.43 din/kg | |
| 350g | 270.00 din | 771.43 din/kg | |
![]() | 350g | 298.14 din | 851.83 din/kg |
![]() | 350g | 309.99 din | 885.69 din/kg |
![]() | 350g | 310.55 din | 887.29 din/kg |
![]() | 350g | 312.00 din | 891.43 din/kg |
| 350g | 313.99 din | 897.11 din/kg | |
![]() | 350g | 316.99 din | 905.69 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
233.70667.71 din/kg | 253.99725.69 din/kg | 270.00771.43 din/kg | 270.00771.43 din/kg | 298.14851.83 din/kg | 309.99885.69 din/kg | 310.55887.29 din/kg | 312.00891.43 din/kg | 313.99897.11 din/kg | 316.99905.69 din/kg | 667.71 din/kg | |
648.14259.26 din/kg | — | 849.90339.96 din/kg | 849.90339.96 din/kg | — | — | 850.85340.34 din/kg | — | 859.99344.00 din/kg | — | 259.26 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
✓233.70 RSD667.71 din/kg

✓253.99 RSD725.69 din/kg
✓270.00 RSD771.43 din/kg
✓270.00 RSD771.43 din/kg

✓298.14 RSD851.83 din/kg

✓309.99 RSD885.69 din/kg

✓310.55 RSD887.29 din/kg

✓312.00 RSD891.43 din/kg
✓313.99 RSD897.11 din/kg

✓316.99 RSD905.69 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

817.15
408.57 din/kg
487.70
487.70 din/kg
799.83
799.83 din/kg
529.57
529.57 din/kg
586.75
586.75 din/kg569.00
569.00 din/kg
583.72
583.72 din/kg800.71
800.71 din/kg800.71
800.71 din/kg817.99
817.99 din/kg121.99
609.95 din/kg422.98
2114.90 din/kg422.98
2114.90 din/kg
439.99
2199.95 din/kg
439.99
2199.95 din/kg
440.90
2204.50 din/kg