
Omiljeni
Akcija

65.99
1466.44 din/kg
69.99
1555.33 din/kg70.49
1566.44 din/kg
70.49
1566.44 din/kg70.60
1568.89 din/kg70.60
1568.89 din/kg74.99
1666.44 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Gomex po 1466.44 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 45g | 65.99 din | 1466.44 din/kg |
![]() | 45g | 69.99 din | 1555.33 din/kg |
| 45g | 70.49 din | 1566.44 din/kg | |
![]() | 45g | 70.49 din | 1566.44 din/kg |
| 45g | 70.60 din | 1568.89 din/kg | |
| 45g | 70.60 din | 1568.89 din/kg | |
| 45g | 74.99 din | 1666.44 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
65.991466.44 din/kg | 69.991555.33 din/kg | 70.491566.44 din/kg | 70.491566.44 din/kg | 70.601568.89 din/kg | 70.601568.89 din/kg | 74.991666.44 din/kg | — | 1466.44 din/kg | |
119.671259.68 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | — | — | 117.991242.00 din/kg | 119.991263.05 din/kg | 1242.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓65.99 RSD1466.44 din/kg

✓69.99 RSD1555.33 din/kg
✓70.49 RSD1566.44 din/kg

✓70.49 RSD1566.44 din/kg
✓70.60 RSD1568.89 din/kg
✓70.60 RSD1568.89 din/kg
✓74.99 RSD1666.44 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


105.30
1108.42 din/kg
106.44
1120.42 din/kg
114.00
1200.00 din/kg116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg+9 vise


99.99
1052.53 din/kg
104.17
1096.53 din/kg
106.50
1121.05 din/kg
107.99
1136.74 din/kg
114.00
1200.00 din/kg
117.99
1242.00 din/kg+11 vise

180.99
1905.16 din/kg111.48
1173.47 din/kg111.48
1173.47 din/kg
111.99
1178.84 din/kg
118.99
1252.53 din/kg117.07
1232.32 din/kg117.07
1232.32 din/kg
117.99
1242.00 din/kg117.99
1242.00 din/kg
118.35
1245.79 din/kg
118.36
1245.89 din/kg+6 vise


106.45
1120.53 din/kg
109.99
1157.79 din/kg
114.00
1200.00 din/kg116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg+13 vise

98.99
1042.00 din/kg
105.00
1105.26 din/kg
106.45
1120.53 din/kg116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg+11 vise


99.99
1052.53 din/kg
107.99
1136.74 din/kg
114.00
1200.00 din/kg116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg
116.99
1231.47 din/kg+15 vise
