
Omiljeni
Akcija
445.99
1351.48 din/kg
445.99
1351.48 din/kg
445.99
1351.48 din/kg
449.99
1363.61 din/kg449.99
1363.61 din/kg
454.99
1378.76 din/kg459.95
1393.79 din/kg459.99
1393.91 din/kg
459.99
1393.91 din/kg
460.99
1396.94 din/kg
461.03
1397.06 din/kg
461.05
1397.12 din/kg
461.07
1397.18 din/kg
463.52
1404.61 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Neoplanta
Količina i jedinica mere: 330g
Poznati bar-kodovi: 8600763030249
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 1351.48 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 330g | 445.99 din | 1351.48 din/kg | |
![]() | 330g | 445.99 din | 1351.48 din/kg |
![]() | 330g | 445.99 din | 1351.48 din/kg |
![]() | 330g | 449.99 din | 1363.61 din/kg |
| 330g | 449.99 din | 1363.61 din/kg | |
![]() | 330g | 454.99 din | 1378.76 din/kg |
| 330g | 459.95 din | 1393.79 din/kg | |
| 330g | 459.99 din | 1393.91 din/kg | |
![]() | 330g | 459.99 din | 1393.91 din/kg |
![]() | 330g | 460.99 din | 1396.94 din/kg |
![]() | 330g | 461.03 din | 1397.06 din/kg |
![]() | 330g | 461.05 din | 1397.12 din/kg |
![]() | 330g | 461.07 din | 1397.18 din/kg |
![]() | 330g | 463.52 din | 1404.61 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
445.991351.48 din/kg | 445.991351.48 din/kg | 445.991351.48 din/kg | 449.991363.61 din/kg | 449.991363.61 din/kg | 454.991378.76 din/kg | 459.951393.79 din/kg | 459.991393.91 din/kg | 459.991393.91 din/kg | 460.991396.94 din/kg | 461.031397.06 din/kg | 461.051397.12 din/kg | 461.071397.18 din/kg | 463.521404.61 din/kg | — | 1351.48 din/kg | |
| — | — | — | — | 1299.901299.90 din/kg | — | — | 1299.901299.90 din/kg | — | — | — | — | — | — | 1351.991351.99 din/kg | 1299.90 din/kg | |
| — | — | — | — | 1299.901299.90 din/kg | — | — | 1299.901299.90 din/kg | — | — | — | — | — | — | 1351.991351.99 din/kg | 1299.90 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca✓445.99 RSD1351.48 din/kg

✓445.99 RSD1351.48 din/kg

✓445.99 RSD1351.48 din/kg

✓449.99 RSD1363.61 din/kg
✓449.99 RSD1363.61 din/kg

✓454.99 RSD1378.76 din/kg
✓459.95 RSD1393.79 din/kg
✓459.99 RSD1393.91 din/kg

✓459.99 RSD1393.91 din/kg

✓460.99 RSD1396.94 din/kg

✓461.03 RSD1397.06 din/kg

✓461.05 RSD1397.12 din/kg

✓461.07 RSD1397.18 din/kg

✓463.52 RSD1404.61 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

1261.99
1261.99 din/kg
1260.54
1260.54 din/kg
423.99
1211.40 din/kg
1189.99
1189.99 din/kg
1299.90
1299.90 din/kg1299.90
1299.90 din/kg1351.99
1351.99 din/kg
1299.90
1299.90 din/kg1299.90
1299.90 din/kg1351.99
1351.99 din/kg
1239.99
1239.99 din/kg
1127.99
564.00 din/kg