
Omiljeni
Akcija

399.99
1333.30 din/kg
449.99
1499.97 din/kg489.99
1633.30 din/kg489.99
1633.30 din/kg
496.80
1656.00 din/kg
496.80
1656.00 din/kg
497.00
1656.67 din/kg
499.99
1666.63 din/kg
499.99
1666.63 din/kg545.99
1819.97 din/kg
545.99
1819.97 din/kg
545.99
1819.97 din/kg
569.00
1896.67 din/kg
607.20
2024.00 din/kg
619.99
2066.63 din/kg620.14
2067.13 din/kg
620.95
2069.83 din/kg620.99
2069.97 din/kg
699.99
2333.30 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Yuhor
Količina i jedinica mere: 300g
Poznati bar-kodovi: 8600084006442
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Leon po 1333.30 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 300g | 399.99 din | 1333.30 din/kg |
![]() | 300g | 449.99 din | 1499.97 din/kg |
| 300g | 489.99 din | 1633.30 din/kg | |
| 300g | 489.99 din | 1633.30 din/kg | |
![]() | 300g | 496.80 din | 1656.00 din/kg |
![]() | 300g | 496.80 din | 1656.00 din/kg |
![]() | 300g | 497.00 din | 1656.67 din/kg |
![]() | 300g | 499.99 din | 1666.63 din/kg |
![]() | 300g | 499.99 din | 1666.63 din/kg |
| 300g | 545.99 din | 1819.97 din/kg | |
![]() | 300g | 545.99 din | 1819.97 din/kg |
![]() | 300g | 545.99 din | 1819.97 din/kg |
![]() | 300g | 569.00 din | 1896.67 din/kg |
![]() | 300g | 607.20 din | 2024.00 din/kg |
![]() | 300g | 619.99 din | 2066.63 din/kg |
| 300g | 620.14 din | 2067.13 din/kg | |
![]() | 300g | 620.95 din | 2069.83 din/kg |
| 300g | 620.99 din | 2069.97 din/kg | |
![]() | 300g | 699.99 din | 2333.30 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
399.991333.30 din/kg | 449.991499.97 din/kg | 489.991633.30 din/kg | 489.991633.30 din/kg | 496.801656.00 din/kg | 496.801656.00 din/kg | 497.001656.67 din/kg | 499.991666.63 din/kg | 499.991666.63 din/kg | 545.991819.97 din/kg | 545.991819.97 din/kg | 545.991819.97 din/kg | 569.001896.67 din/kg | 607.202024.00 din/kg | 619.992066.63 din/kg | 620.142067.13 din/kg | 620.952069.83 din/kg | 620.992069.97 din/kg | 699.992333.30 din/kg | 1333.30 din/kg | |
| — | — | — | 2099.902099.90 din/kg | — | — | — | — | — | 1845.001845.00 din/kg | — | 1845.001845.00 din/kg | — | — | — | 2000.992000.99 din/kg | — | — | — | 1845.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 19 od 75 prodavaca
✓399.99 RSD1333.30 din/kg

✓449.99 RSD1499.97 din/kg
✓489.99 RSD1633.30 din/kg
✓489.99 RSD1633.30 din/kg

✓496.80 RSD1656.00 din/kg

✓496.80 RSD1656.00 din/kg

✓497.00 RSD1656.67 din/kg

✓499.99 RSD1666.63 din/kg

✓499.99 RSD1666.63 din/kg
✓545.99 RSD1819.97 din/kg

✓545.99 RSD1819.97 din/kg

✓545.99 RSD1819.97 din/kg

✓569.00 RSD1896.67 din/kg

✓607.20 RSD2024.00 din/kg

✓619.99 RSD2066.63 din/kg
✓620.14 RSD2067.13 din/kg

✓620.95 RSD2069.83 din/kg
✓620.99 RSD2069.97 din/kg

✓699.99 RSD2333.30 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


179.99
1799.90 din/kg
190.24
1902.40 din/kg204.00
2040.00 din/kg204.00
2040.00 din/kg
209.25
2092.50 din/kg
209.35
2093.50 din/kg+12 vise

1623.00
1623.00 din/kg1699.99
1699.99 din/kg
159.00
1590.00 din/kg
2221.75
2221.75 din/kg
1845.00
1845.00 din/kg
1845.00
1845.00 din/kg2000.99
2000.99 din/kg2099.90
2099.90 din/kg148.02
148.02 din/kom
104.99
104.99 din/kg
657.99
657.99 din/kg
2249.99
2249.99 din/kg