
Omiljeni
Akcija

449.99
1499.97 din/kg489.99
1633.30 din/kg489.99
1633.30 din/kg
607.10
2023.67 din/kg
619.99
2066.63 din/kg620.14
2067.13 din/kg620.99
2069.97 din/kg620.99
2069.97 din/kg
620.99
2069.97 din/kg
620.99
2069.97 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Vum po 1499.97 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 300g | 449.99 din | 1499.97 din/kg |
| 300g | 489.99 din | 1633.30 din/kg | |
| 300g | 489.99 din | 1633.30 din/kg | |
![]() | 300g | 607.10 din | 2023.67 din/kg |
![]() | 300g | 619.99 din | 2066.63 din/kg |
| 300g | 620.14 din | 2067.13 din/kg | |
| 300g | 620.99 din | 2069.97 din/kg | |
| 300g | 620.99 din | 2069.97 din/kg | |
![]() | 300g | 620.99 din | 2069.97 din/kg |
![]() | 300g | 620.99 din | 2069.97 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
449.991499.97 din/kg | 489.991633.30 din/kg | 489.991633.30 din/kg | 607.102023.67 din/kg | 619.992066.63 din/kg | 620.142067.13 din/kg | 620.992069.97 din/kg | 620.992069.97 din/kg | 620.992069.97 din/kg | 620.992069.97 din/kg | — | 1499.97 din/kg | |
| — | 2099.902099.90 din/kg | 2099.902099.90 din/kg | — | — | — | 2096.002096.00 din/kg | — | — | 2096.002096.00 din/kg | 2056.002056.00 din/kg | 2056.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
✓449.99 RSD1499.97 din/kg
✓489.99 RSD1633.30 din/kg
✓489.99 RSD1633.30 din/kg

✓607.10 RSD2023.67 din/kg

✓619.99 RSD2066.63 din/kg
✓620.14 RSD2067.13 din/kg
✓620.99 RSD2069.97 din/kg
✓620.99 RSD2069.97 din/kg

✓620.99 RSD2069.97 din/kg

✓620.99 RSD2069.97 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

1973.40
jed. cena nedostupna2056.00
2056.00 din/kg
2056.00
2056.00 din/kg
2056.00
2056.00 din/kg
204.00
2040.00 din/kg1499.00
1499.00 din/kg
1499.00
1499.00 din/kg
1499.00
1499.00 din/kg
459.00
1530.00 din/kg

399.99
1333.30 din/kg
449.99
1499.97 din/kg489.99
1633.30 din/kg489.99
1633.30 din/kg
496.80
1656.00 din/kg
496.80
1656.00 din/kg+13 vise

2.60
2.60 din/kg
2016.00
2016.00 din/kg