Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Budimska salama vakum Yuhor 300g
DTL Vum-logo
449.99
1499.97 din/kg
IDEA-logo
489.99
1633.30 din/kg
Roda-logo
489.99
1633.30 din/kg
Domaća Trgovina-logo
607.10
2023.67 din/kg
Super Vero-logo
619.99
2066.63 din/kg
DIS-logo
620.14
2067.13 din/kg
Maxi-logo
620.99
2069.97 din/kg
Univerexport-logo
620.99
2069.97 din/kg
Shop&Go-logo
620.99
2069.97 din/kg
Mega Maxi-logo
620.99
2069.97 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: DTL Vum po 1499.97 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
DTL Vum
DTL Vumnajjeftinije
300g
449.99 din
1499.97 din/kg
IDEA
IDEA
300g
489.99 din
1633.30 din/kg
Roda
Roda
300g
489.99 din
1633.30 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
300g
607.10 din
2023.67 din/kg
Super Vero
Super Vero
300g
619.99 din
2066.63 din/kg
DIS
DIS
300g
620.14 din
2067.13 din/kg
Maxi
Maxi
300g
620.99 din
2069.97 din/kg
Univerexport
Univerexport
300g
620.99 din
2069.97 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
300g
620.99 din
2069.97 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
300g
620.99 din
2069.97 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
DTL Vum
DTL Vum
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Super Vero
Super Vero
DIS
DIS
Maxi
Maxi
Univerexport
Univerexport
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
Tempo
Tempo
Najjeftinija
449.991499.97 din/kg
489.991633.30 din/kg
489.991633.30 din/kg
607.102023.67 din/kg
619.992066.63 din/kg
620.142067.13 din/kg
620.992069.97 din/kg
620.992069.97 din/kg
620.992069.97 din/kg
620.992069.97 din/kg
—1499.97 din/kg
—
2099.902099.90 din/kg
2099.902099.90 din/kg
———
2096.002096.00 din/kg
——
2096.002096.00 din/kg
2056.002056.00 din/kg
2056.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
DTL Vum
DTL Vum
✓449.99 RSD1499.97 din/kg
IDEA
IDEA
✓489.99 RSD1633.30 din/kg
Roda
Roda
✓489.99 RSD1633.30 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓607.10 RSD2023.67 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓619.99 RSD2066.63 din/kg
DIS
DIS
✓620.14 RSD2067.13 din/kg
Maxi
Maxi
✓620.99 RSD2069.97 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓620.99 RSD2069.97 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓620.99 RSD2069.97 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓620.99 RSD2069.97 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima