
Omiljeni
Akcija

99.99
1052.53 din/kg
104.17
1096.53 din/kg
106.50
1121.05 din/kg
107.99
1136.74 din/kg
114.00
1200.00 din/kg
117.99
1242.00 din/kg117.99
1242.00 din/kg
117.99
1242.00 din/kg117.99
1242.00 din/kg
117.99
1242.00 din/kg
117.99
1242.00 din/kg
118.30
1245.26 din/kg
118.35
1245.79 din/kg
118.37
1246.00 din/kg118.37
1246.00 din/kg
119.58
1258.74 din/kg
120.00
1263.16 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Leon po 1052.53 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 95g | 99.99 din | 1052.53 din/kg |
![]() | 95g | 104.17 din | 1096.53 din/kg |
![]() | 95g | 106.50 din | 1121.05 din/kg |
![]() | 95g | 107.99 din | 1136.74 din/kg |
![]() | 95g | 114.00 din | 1200.00 din/kg |
![]() | 95g | 117.99 din | 1242.00 din/kg |
| 95g | 117.99 din | 1242.00 din/kg | |
![]() | 95g | 117.99 din | 1242.00 din/kg |
| 95g | 117.99 din | 1242.00 din/kg | |
![]() | 95g | 117.99 din | 1242.00 din/kg |
![]() | 95g | 117.99 din | 1242.00 din/kg |
![]() | 95g | 118.30 din | 1245.26 din/kg |
![]() | 95g | 118.35 din | 1245.79 din/kg |
![]() | 95g | 118.37 din | 1246.00 din/kg |
| 95g | 118.37 din | 1246.00 din/kg | |
![]() | 95g | 119.58 din | 1258.74 din/kg |
![]() | 95g | 120.00 din | 1263.16 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
63.511411.33 din/kg | 69.001533.33 din/kg | 69.991555.33 din/kg | 69.991555.33 din/kg | 70.491566.44 din/kg | 70.491566.44 din/kg | 70.491566.44 din/kg | 70.601568.89 din/kg | 70.601568.89 din/kg | 71.301584.44 din/kg | 71.351585.56 din/kg | 71.391586.44 din/kg | 71.391586.44 din/kg | 71.991599.78 din/kg | 72.001600.00 din/kg | 72.101602.22 din/kg | 72.171603.78 din/kg | — | — | — | 1411.33 din/kg | |
106.501121.05 din/kg | 114.001200.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | — | — | 118.301245.26 din/kg | 118.351245.79 din/kg | 104.171096.53 din/kg | 118.371246.00 din/kg | 117.991242.00 din/kg | 120.001263.16 din/kg | 119.581258.74 din/kg | — | 99.991052.53 din/kg | 107.991136.74 din/kg | 118.371246.00 din/kg | 1052.53 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 17 od 75 prodavaca
✓99.99 RSD1052.53 din/kg

✓104.17 RSD1096.53 din/kg

✓106.50 RSD1121.05 din/kg

✓107.99 RSD1136.74 din/kg

✓114.00 RSD1200.00 din/kg

✓117.99 RSD1242.00 din/kg
✓117.99 RSD1242.00 din/kg

✓117.99 RSD1242.00 din/kg
✓117.99 RSD1242.00 din/kg

✓117.99 RSD1242.00 din/kg

✓117.99 RSD1242.00 din/kg

✓118.30 RSD1245.26 din/kg

✓118.35 RSD1245.79 din/kg

✓118.37 RSD1246.00 din/kg
✓118.37 RSD1246.00 din/kg

✓119.58 RSD1258.74 din/kg

✓120.00 RSD1263.16 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

69.99
1555.33 din/kg
71.38
1586.22 din/kg
105.00
1105.26 din/kg
106.45
1120.53 din/kg
54.99
1222.00 din/kg
69.00
1533.33 din/kg70.49
1566.44 din/kg
70.49
1566.44 din/kg
70.49
1566.44 din/kg70.60
1568.89 din/kg+9 vise
0.01
0.01 din/kom
107.99
2399.78 din/kg
108.11
2402.44 din/kg
154.80
1032.00 din/kg
165.99
1106.60 din/kg

200.43
2109.79 din/kg
209.99
2210.42 din/kg
214.00
2252.63 din/kg
214.99
2263.05 din/kg219.99
2315.68 din/kg
219.99
2315.68 din/kg+14 vise
24.99
499.80 din/kg
