
Omiljeni
Akcija

75.99
542.79 din/kg
99.99
714.21 din/kg131.10
936.43 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Leon po 542.79 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 140g | 75.99 din | 542.79 din/kg |
![]() | 140g | 99.99 din | 714.21 din/kg |
| 140g | 131.10 din | 936.43 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
75.99542.79 din/kg | 99.99714.21 din/kg | 131.10936.43 din/kg | — | — | 542.79 din/kg | |
| — | — | — | 129.99764.65 din/kg | 129.99764.65 din/kg | 764.65 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓75.99 RSD542.79 din/kg

✓99.99 RSD714.21 din/kg
✓131.10 RSD936.43 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
145.08
906.75 din/kg145.08
906.75 din/kg
78.90
464.12 din/kg
99.99
588.18 din/kg131.99
776.41 din/kg213.01
1253.00 din/kg213.01
1253.00 din/kg
82.90
518.13 din/kg
103.99
649.94 din/kg
287.02
1688.35 din/kg287.02
1688.35 din/kg169.99
1062.44 din/kg
92.99
581.19 din/kg
114.00
712.50 din/kg100.50
628.13 din/kg100.50
628.13 din/kg
129.99
764.65 din/kg129.99
764.65 din/kg