Omiljeni
Akcija
97.99
979.90 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Univerexport po 979.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 100g | 97.99 din | 979.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | Najjeftinija | |
|---|---|---|
139.991473.58 din/kg | 1473.58 din/kg | |
97.99979.90 din/kg | 979.90 din/kg | |
139.991119.92 din/kg | 1119.92 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca✓97.99 RSD979.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
139.99
1473.58 din/kg139.99
1473.58 din/kg139.99
1399.90 din/kg139.99
1119.92 din/kg

379.00
379.00 din/kg
85.00
944.44 din/kg
73.00
811.11 din/kg

149.00
1192.00 din/kg237.99
1903.92 din/kg
237.99
1903.92 din/kg