
Omiljeni
Akcija

112.00
746.67 din/kg169.99
1133.27 din/kg
173.42
1156.13 din/kg
177.50
1183.33 din/kg
182.99
1219.93 din/kg
201.45
1343.00 din/kg
224.42
1496.13 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Vegeta
Količina i jedinica mere: 150g
Poznati bar-kodovi: 3850104248832
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 746.67 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 150g | 112.00 din | 746.67 din/kg |
| 150g | 169.99 din | 1133.27 din/kg | |
![]() | 150g | 173.42 din | 1156.13 din/kg |
![]() | 150g | 177.50 din | 1183.33 din/kg |
![]() | 150g | 182.99 din | 1219.93 din/kg |
![]() | 150g | 201.45 din | 1343.00 din/kg |
![]() | 150g | 224.42 din | 1496.13 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
82.001093.33 din/kg | 119.901598.67 din/kg | 121.701622.67 din/kg | 136.991826.53 din/kg | 146.761956.80 din/kg | 146.761956.80 din/kg | — | — | — | — | 1093.33 din/kg | |
112.00746.67 din/kg | 177.501183.33 din/kg | 173.421156.13 din/kg | — | — | — | 169.991133.27 din/kg | 182.991219.93 din/kg | 201.451343.00 din/kg | 224.421496.13 din/kg | 746.67 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓112.00 RSD746.67 din/kg
✓169.99 RSD1133.27 din/kg

✓173.42 RSD1156.13 din/kg

✓177.50 RSD1183.33 din/kg

✓182.99 RSD1219.93 din/kg

✓201.45 RSD1343.00 din/kg

✓224.42 RSD1496.13 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
Kocka za supu VEGETA natur kokošija 60g

174.99
2916.50 din/kg
174.99
2916.50 din/kg

144.99
5799.60 din/kg
178.00
712.00 din/kgAkcija
Začin PODRAVKA Vegeta 200g
183.90
735.60 din/kg
54.99
3666.00 din/kg
75.99
5066.00 din/kg83.88
5592.00 din/kg83.88
5592.00 din/kg84.99
5666.00 din/kg
89.99
5999.33 din/kg
72.55
2902.00 din/kg72.55
2902.00 din/kg