Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
VEGETA NATUR 150G PODRAVKA
Metalac Proleter-logo
112.00
746.67 din/kg
DIS-logo
169.99
1133.27 din/kg
Fortuna-logo
173.42
1156.13 din/kg
Zlatan Trag-logo
177.50
1183.33 din/kg
Quattro-logo
182.99
1219.93 din/kg
SP Marketi-logo
201.45
1343.00 din/kg
Gomex-logo
224.42
1496.13 din/kg

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Vegeta

Količina i jedinica mere: 150g

Poznati bar-kodovi: 3850104248832

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 746.67 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Metalac Proleter
Metalac Proleternajjeftinije
150g
112.00 din
746.67 din/kg
DIS
DIS
150g
169.99 din
1133.27 din/kg
Fortuna
Fortuna
150g
173.42 din
1156.13 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
150g
177.50 din
1183.33 din/kg
Quattro
Quattro
150g
182.99 din
1219.93 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
150g
201.45 din
1343.00 din/kg
Gomex
Gomex
150g
224.42 din
1496.13 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Fortuna
Fortuna
Univerexport
Univerexport
IDEA
IDEA
Roda
Roda
DIS
DIS
Quattro
Quattro
SP Marketi
SP Marketi
Gomex
Gomex
Najjeftinija
82.001093.33 din/kg
119.901598.67 din/kg
121.701622.67 din/kg
136.991826.53 din/kg
146.761956.80 din/kg
146.761956.80 din/kg
————1093.33 din/kg
112.00746.67 din/kg
177.501183.33 din/kg
173.421156.13 din/kg
———
169.991133.27 din/kg
182.991219.93 din/kg
201.451343.00 din/kg
224.421496.13 din/kg
746.67 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓112.00 RSD746.67 din/kg
DIS
DIS
✓169.99 RSD1133.27 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓173.42 RSD1156.13 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓177.50 RSD1183.33 din/kg
Quattro
Quattro
✓182.99 RSD1219.93 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓201.45 RSD1343.00 din/kg
Gomex
Gomex
✓224.42 RSD1496.13 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima