Omiljeni
Akcija
150.00
500.00 din/kg
249.00
830.00 din/kg
303.70
1012.33 din/kg359.89
1199.63 din/kg359.89
1199.63 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: C proizvodi
Količina i jedinica mere: 300g
Poznati bar-kodovi: 7613035843462
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DIS po 500.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 300g | 150.00 din | 500.00 din/kg | |
![]() | 300g | 249.00 din | 830.00 din/kg |
![]() | 300g | 303.70 din | 1012.33 din/kg |
| 300g | 359.89 din | 1199.63 din/kg | |
| 300g | 359.89 din | 1199.63 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
89.99599.93 din/kg | 164.991099.93 din/kg | 171.991146.60 din/kg | 187.811252.07 din/kg | 187.811252.07 din/kg | 191.811278.73 din/kg | 193.821292.13 din/kg | 199.991333.27 din/kg | 199.991333.27 din/kg | 209.001393.33 din/kg | 599.93 din/kg | |
150.00500.00 din/kg | — | — | 359.891199.63 din/kg | 359.891199.63 din/kg | 249.00830.00 din/kg | — | — | — | 303.701012.33 din/kg | 500.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓150.00 RSD500.00 din/kg

✓249.00 RSD830.00 din/kg

✓303.70 RSD1012.33 din/kg
✓359.89 RSD1199.63 din/kg
✓359.89 RSD1199.63 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

237.00
316.00 din/kg
249.00
276.67 din/kg89.99
599.93 din/kg
164.99
1099.93 din/kg171.99
1146.60 din/kg187.81
1252.07 din/kg187.81
1252.07 din/kg
191.81
1278.73 din/kg+4 vise

16.00
1777.78 din/kg
22.00
2444.44 din/kg
22.99
2554.44 din/kg
23.70
2633.33 din/kg
23.85
2650.00 din/kg
23.88
2653.33 din/kg
118.77
593.85 din/kg118.77
593.85 din/kg119.99
599.95 din/kg
120.00
600.00 din/kg
132.00
660.00 din/kg

74.25
2970.00 din/kg
74.99
2999.60 din/kg
101.25
4050.00 din/kg
101.25
4050.00 din/kg101.25
4050.00 din/kg
76.26
3813.00 din/kg

