Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
ZAČIN C 125G CENTROP
Trnava Promet-logo
77.00
616.00 din/kg
Šumadija Market-logo
81.00
648.00 din/kg
Metalac Proleter-logo
81.29
650.32 din/kg
Univerexport-logo
91.99
735.92 din/kg
Super Vero-logo
99.99
799.92 din/kg
IDEA-logo
102.04
816.32 din/kg
Roda-logo
102.04
816.32 din/kg
DTL Evroprom-logo
104.00
832.00 din/kg
DTL Tekijanka-logo
104.20
833.60 din/kg
SP Marketi-logo
104.21
833.68 din/kg
Gomex-logo
104.21
833.68 din/kg
Fortuna-logo
104.75
838.00 din/kg
Domaća Trgovina-logo
109.99
879.92 din/kg
Zlatan Trag-logo
113.00
904.00 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 616.00 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Trnava Promet
Trnava Prometnajjeftinije
125g
77.00 din
616.00 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
125g
81.00 din
648.00 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
125g
81.29 din
650.32 din/kg
Univerexport
Univerexport
125g
91.99 din
735.92 din/kg
Super Vero
Super Vero
125g
99.99 din
799.92 din/kg
IDEA
IDEA
125g
102.04 din
816.32 din/kg
Roda
Roda
125g
102.04 din
816.32 din/kg
DTL Evroprom
DTL Evroprom
125g
104.00 din
832.00 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
125g
104.20 din
833.60 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
125g
104.21 din
833.68 din/kg
Gomex
Gomex
125g
104.21 din
833.68 din/kg
Fortuna
Fortuna
125g
104.75 din
838.00 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
125g
109.99 din
879.92 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
125g
113.00 din
904.00 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Trnava Promet
Trnava Promet
Šumadija Market
Šumadija Market
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Univerexport
Univerexport
Super Vero
Super Vero
IDEA
IDEA
Roda
Roda
DTL Evroprom
DTL Evroprom
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
SP Marketi
SP Marketi
Gomex
Gomex
Fortuna
Fortuna
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Mega Maxi
Mega Maxi
DIS
DIS
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
DTL Vum
DTL Vum
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
Lidl
Lidl
Najjeftinija
77.00616.00 din/kg
81.00648.00 din/kg
81.29650.32 din/kg
91.99735.92 din/kg
99.99799.92 din/kg
102.04816.32 din/kg
102.04816.32 din/kg
104.00832.00 din/kg
104.20833.60 din/kg
104.21833.68 din/kg
104.21833.68 din/kg
104.75838.00 din/kg
109.99879.92 din/kg
113.00904.00 din/kg
————————616.00 din/kg
134.00536.00 din/kg
150.00600.00 din/kg
140.03560.12 din/kg
——
174.99699.96 din/kg
164.99659.96 din/kg
—
174.99699.96 din/kg
191.81767.24 din/kg
——
249.99999.96 din/kg
174.50698.00 din/kg
139.99559.96 din/kg
164.99659.96 din/kg
169.99679.96 din/kg
174.99699.96 din/kg
181.99727.96 din/kg
———536.00 din/kg
—
268.00765.71 din/kg
——
293.99839.97 din/kg
262.84750.97 din/kg
262.84750.97 din/kg
———
268.43766.94 din/kg
—
349.90999.71 din/kg
289.50827.14 din/kg
239.99685.69 din/kg
262.49749.97 din/kg
—
262.49749.97 din/kg
262.49749.97 din/kg
179.90514.00 din/kg
——514.00 din/kg
245.00490.00 din/kg
———
384.99769.98 din/kg
————————
299.50599.00 din/kg
244.99489.98 din/kg
—————
274.25548.50 din/kg
315.49630.98 din/kg
489.98 din/kg
—
547.00547.00 din/kg
512.22512.22 din/kg
686.99686.99 din/kg
714.99714.99 din/kg
——
547.00547.00 din/kg
649.99649.99 din/kg
701.67701.67 din/kg
————
547.30547.30 din/kg
643.99643.99 din/kg
350.01350.01 din/kg
643.99643.99 din/kg
686.99686.99 din/kg
526.00526.00 din/kg
——350.01 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
Trnava Promet
Trnava Promet
✓77.00 RSD616.00 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓81.00 RSD648.00 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓81.29 RSD650.32 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓91.99 RSD735.92 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓99.99 RSD799.92 din/kg
IDEA
IDEA
✓102.04 RSD816.32 din/kg
Roda
Roda
✓102.04 RSD816.32 din/kg
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓104.00 RSD832.00 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓104.20 RSD833.60 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓104.21 RSD833.68 din/kg
Gomex
Gomex
✓104.21 RSD833.68 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓104.75 RSD838.00 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓109.99 RSD879.92 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓113.00 RSD904.00 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima