Akcija

Omiljeni
Akcija


89.99
1124.88 din/kg94.99
1187.38 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 874.88 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 80g | 69.99 dinakcija | 874.88 din/kg | |
![]() | 80g | 69.99 dinakcija | 874.88 din/kg |
![]() | 80g | 89.99 din | 1124.88 din/kg |
| 80g | 94.99 din | 1187.38 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|
69.99874.88 din/kg | 69.99874.88 din/kg | 89.991124.88 din/kg | 94.991187.38 din/kg | 874.88 din/kg | |
199.99909.05 din/kg | 199.99909.05 din/kg | — | — | 909.05 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓69.99 RSD874.88 din/kgAkcija

✓69.99 RSD874.88 din/kgAkcija

✓89.99 RSD1124.88 din/kg
✓94.99 RSD1187.38 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

34.99
2186.88 din/kg
158.00
585.19 din/kg
168.99
625.89 din/kgAkcija
Sos THOMY Bechamel 250ml
675.01
675.01 din/kom202.50
1012.50 din/kg
313.50
3135.00 din/kg135.85
135.85 din/kg66.72
667.20 din/kg