Omiljeni
Akcija

364.37
364.37 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Fortuna po 364.37 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1kg | 364.37 din | 364.37 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|
187.00374.00 din/kg | 199.90399.80 din/kg | 228.94457.88 din/kg | 232.99465.98 din/kg | 374.00 din/kg | |
| — | 364.37364.37 din/kg | — | — | 364.37 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca
✓364.37 RSD364.37 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

187.00
374.00 din/kg
199.90
399.80 din/kg
228.94
457.88 din/kg232.99
465.98 din/kg
374.99
374.99 din/kg409.75
409.75 din/kg
689.99
689.99 din/kg

349.00
349.00 din/kg
457.88
457.88 din/kg
490.00
490.00 din/kg
369.88
369.88 din/kg