Omiljeni
Akcija

599.99
999.98 din/kg606.99
1011.65 din/kg607.50
1012.50 din/kg607.50
1012.50 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Super Vero po 999.98 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 600g | 599.99 din | 999.98 din/kg |
| 600g | 606.99 din | 1011.65 din/kg | |
| 600g | 607.50 din | 1012.50 din/kg | |
| 600g | 607.50 din | 1012.50 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|
599.99999.98 din/kg | 606.991011.65 din/kg | 607.501012.50 din/kg | 607.501012.50 din/kg | 999.98 din/kg | |
| — | — | 1080.00800.00 din/kg | 1080.00800.00 din/kg | 800.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca
✓599.99 RSD999.98 din/kg
✓606.99 RSD1011.65 din/kg
✓607.50 RSD1012.50 din/kg
✓607.50 RSD1012.50 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
247.50
707.14 din/kg247.50
707.14 din/kg
351.99
1005.69 din/kg114.13
253.62 din/kg479.99
479.99 din/kg958.53
958.53 din/kg618.75
618.75 din/kg
261.25
261.25 din/kg
129.99
129.99 din/kg
177.99
177.99 din/kg
205.00
205.00 din/kg
212.00
212.00 din/kg
215.00
215.00 din/kg
239.99
239.99 din/kg
359.99
599.98 din/kg
377.50
629.17 din/kg
378.00
630.00 din/kg
399.00
665.00 din/kg
446.00
743.33 din/kg