Omiljeni
Akcija

89.00
847.62 din/L
105.00
1000.00 din/L121.87
1160.67 din/L121.87
1160.67 din/L
130.00
1238.10 din/L
130.00
1238.10 din/L
131.00
1247.62 din/L
131.24
1249.90 din/L
131.25
1250.00 din/L131.25
1250.00 din/L
131.25
1250.00 din/L
139.99
1333.24 din/L139.99
1333.24 din/L
140.00
1333.33 din/L
140.00
1333.33 din/L
140.99
1342.76 din/L
150.00
1428.57 din/L
150.00
1428.57 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Frikom
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8606017432661
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Šumadija Market po 847.62 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 105ml | 89.00 din | 847.62 din/L |
![]() | 105ml | 105.00 din | 1000.00 din/L |
| 105ml | 121.87 din | 1160.67 din/L | |
| 105ml | 121.87 din | 1160.67 din/L | |
![]() | 105ml | 130.00 din | 1238.10 din/L |
![]() | 105ml | 130.00 din | 1238.10 din/L |
![]() | 105ml | 131.00 din | 1247.62 din/L |
![]() | 105ml | 131.24 din | 1249.90 din/L |
![]() | 105ml | 131.25 din | 1250.00 din/L |
| 105ml | 131.25 din | 1250.00 din/L | |
![]() | 105ml | 131.25 din | 1250.00 din/L |
![]() | 105ml | 139.99 din | 1333.24 din/L |
| 105ml | 139.99 din | 1333.24 din/L | |
![]() | 105ml | 140.00 din | 1333.33 din/L |
![]() | 105ml | 140.00 din | 1333.33 din/L |
![]() | 105ml | 140.99 din | 1342.76 din/L |
![]() | 105ml | 150.00 din | 1428.57 din/L |
![]() | 105ml | 150.00 din | 1428.57 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
131.001247.62 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1247.62 din/L | |
131.001247.62 din/L | 89.00847.62 din/L | 105.001000.00 din/L | 121.871160.67 din/L | 121.871160.67 din/L | 130.001238.10 din/L | 130.001238.10 din/L | 131.241249.90 din/L | 131.251250.00 din/L | 131.251250.00 din/L | 131.251250.00 din/L | 139.991333.24 din/L | 139.991333.24 din/L | 140.001333.33 din/L | 140.001333.33 din/L | 140.991342.76 din/L | 150.001428.57 din/L | 150.001428.57 din/L | 847.62 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 18 od 75 prodavaca
✓89.00 RSD847.62 din/L

✓105.00 RSD1000.00 din/L
✓121.87 RSD1160.67 din/L
✓121.87 RSD1160.67 din/L

✓130.00 RSD1238.10 din/L

✓130.00 RSD1238.10 din/L

✓131.00 RSD1247.62 din/L

✓131.24 RSD1249.90 din/L

✓131.25 RSD1250.00 din/L
✓131.25 RSD1250.00 din/L

✓131.25 RSD1250.00 din/L

✓139.99 RSD1333.24 din/L
✓139.99 RSD1333.24 din/L

✓140.00 RSD1333.33 din/L

✓140.00 RSD1333.33 din/L

✓140.99 RSD1342.76 din/L

✓150.00 RSD1428.57 din/L

✓150.00 RSD1428.57 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


140.62
1278.36 din/kg

140.99
1342.76 din/L142.99
1361.81 din/L149.99
1428.48 din/L
150.00
1428.57 din/L

55.00
846.15 din/L
56.00
861.54 din/L
60.00
923.08 din/L67.26
1034.77 din/L
73.99
1138.31 din/L
74.00
1138.46 din/L+12 vise

3796.87
632.81 din/L3985.99
664.33 din/L

234.37
2858.17 din/kg

234.37
3210.55 din/kg

187.50
2130.68 din/kg

131.25
2734.38 din/kg