Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Sladoled Quattro zuppa 1.65l (1020g)
Fortuna-logo
570.05
345.48 din/L
DTL Leon-logo
570.99
346.05 din/L
Plus Cash&Carry-logo
630.49
382.12 din/L
DTL Vum-logo
650.00
393.94 din/L
Medius-logo
651.99
395.15 din/L
Maxi-logo
654.99
396.96 din/L
Shop&Go-logo
654.99
396.96 din/L
Mega Maxi-logo
654.99
396.96 din/L
DTL Evroprom-logo
655.00
396.97 din/L
Šumadija Market-logo
655.00
396.97 din/L
Trnava Promet-logo
655.00
396.97 din/L
DTL Podunavlje-logo
655.25
397.12 din/L
DTL Tekijanka-logo
655.26
397.13 din/L
Metalac Proleter-logo
655.31
397.16 din/L
SP Marketi-logo
655.32
397.16 din/L
Domaća Trgovina-logo
679.99
412.12 din/L
Zlatan Trag-logo
699.00
423.64 din/L
Quattro-logo
699.00
423.64 din/L
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: Fortuna po 345.48 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Fortuna
Fortunanajjeftinije
1.65L
570.05 din
345.48 din/L
DTL Leon
DTL Leon
1.65L
570.99 din
346.05 din/L
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
1.65L
630.49 din
382.12 din/L
DTL Vum
DTL Vum
1.65L
650.00 din
393.94 din/L
Medius
Medius
1.65L
651.99 din
395.15 din/L
Maxi
Maxi
1.65L
654.99 din
396.96 din/L
Shop&Go
Shop&Go
1.65L
654.99 din
396.96 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
1.65L
654.99 din
396.96 din/L
DTL Evroprom
DTL Evroprom
1.65L
655.00 din
396.97 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
1.65L
655.00 din
396.97 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
1.65L
655.00 din
396.97 din/L
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
1.65L
655.25 din
397.12 din/L
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
1.65L
655.26 din
397.13 din/L
Metalac Proleter
Metalac Proleter
1.65L
655.31 din
397.16 din/L
SP Marketi
SP Marketi
1.65L
655.32 din
397.16 din/L
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
1.65L
679.99 din
412.12 din/L
Zlatan Trag
Zlatan Trag
1.65L
699.00 din
423.64 din/L
Quattro
Quattro
1.65L
699.00 din
423.64 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
DTL Evroprom
DTL Evroprom
Fortuna
Fortuna
DTL Leon
DTL Leon
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
DTL Vum
DTL Vum
Medius
Medius
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
Šumadija Market
Šumadija Market
Trnava Promet
Trnava Promet
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Metalac Proleter
Metalac Proleter
SP Marketi
SP Marketi
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Quattro
Quattro
Najjeftinija
574.90348.42 din/L
—————————————————348.42 din/L
655.00396.97 din/L
570.05345.48 din/L
570.99346.05 din/L
630.49382.12 din/L
650.00393.94 din/L
651.99395.15 din/L
654.99396.96 din/L
654.99396.96 din/L
654.99396.96 din/L
655.00396.97 din/L
655.00396.97 din/L
655.25397.12 din/L
655.26397.13 din/L
655.31397.16 din/L
655.32397.16 din/L
679.99412.12 din/L
699.00423.64 din/L
699.00423.64 din/L
345.48 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 18 od 75 prodavaca
Fortuna
Fortuna
✓570.05 RSD345.48 din/L
DTL Leon
DTL Leon
✓570.99 RSD346.05 din/L
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓630.49 RSD382.12 din/L
DTL Vum
DTL Vum
✓650.00 RSD393.94 din/L
Medius
Medius
✓651.99 RSD395.15 din/L
Maxi
Maxi
✓654.99 RSD396.96 din/L
Shop&Go
Shop&Go
✓654.99 RSD396.96 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
✓654.99 RSD396.96 din/L
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓655.00 RSD396.97 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
✓655.00 RSD396.97 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
✓655.00 RSD396.97 din/L
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓655.25 RSD397.12 din/L
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓655.26 RSD397.13 din/L
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓655.31 RSD397.16 din/L
SP Marketi
SP Marketi
✓655.32 RSD397.16 din/L
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓679.99 RSD412.12 din/L
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓699.00 RSD423.64 din/L
Quattro
Quattro
✓699.00 RSD423.64 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima