
Omiljeni
Akcija
149.98
374.95 din/kg
159.98
399.95 din/kg
169.99
424.98 din/kg170.50
426.25 din/kg
170.50
426.25 din/kg170.50
426.25 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Friglo
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8606019271602
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DIS po 374.95 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 400g | 149.98 din | 374.95 din/kg | |
![]() | 400g | 159.98 din | 399.95 din/kg |
![]() | 400g | 169.99 din | 424.98 din/kg |
| 400g | 170.50 din | 426.25 din/kg | |
![]() | 400g | 170.50 din | 426.25 din/kg |
| 400g | 170.50 din | 426.25 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
149.98374.95 din/kg | 159.98399.95 din/kg | 169.99424.98 din/kg | 170.50426.25 din/kg | 170.50426.25 din/kg | 170.50426.25 din/kg | — | 374.95 din/kg | |
234.99261.10 din/kg | — | 308.99343.32 din/kg | 278.43309.37 din/kg | — | 278.43309.37 din/kg | 270.08300.09 din/kg | 261.10 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca✓149.98 RSD374.95 din/kg

✓159.98 RSD399.95 din/kg

✓169.99 RSD424.98 din/kg
✓170.50 RSD426.25 din/kg

✓170.50 RSD426.25 din/kg
✓170.50 RSD426.25 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

219.99
244.43 din/kg
236.90
263.22 din/kg
237.00
263.33 din/kg
234.99
261.10 din/kg
270.08
300.09 din/kg278.43
309.37 din/kg278.43
309.37 din/kg
308.99
343.32 din/kg

295.00
421.43 din/kg
304.00
434.29 din/kg
304.99
435.70 din/kg
305.99
437.13 din/kg
306.95
438.50 din/kg306.99
438.56 din/kg+14 vise


174.00
435.00 din/kg
209.98
524.95 din/kg219.98
549.95 din/kg
219.99
549.98 din/kg223.99
559.98 din/kg
223.99
559.98 din/kg+4 vise


99.99
249.97 din/kg
139.99
349.98 din/kg
144.72
361.80 din/kg149.98
374.95 din/kg
162.99
407.48 din/kg
168.99
422.48 din/kg+3 vise


168.88
422.20 din/kg207.49
518.73 din/kg
207.49
518.73 din/kg
207.49
518.73 din/kg207.90
519.75 din/kg207.90
519.75 din/kg114.13
253.62 din/kg

99.99
249.97 din/kg
103.00
257.50 din/kg154.99
387.48 din/kg
164.99
412.48 din/kg165.00
412.50 din/kg165.00
412.50 din/kg