
Omiljeni
Akcija

125.99
699.94 din/kg
133.99
744.39 din/kg
134.82
749.00 din/kg
135.02
750.11 din/kg
148.90
827.22 din/kg
160.65
892.50 din/kg
163.00
905.56 din/kg
166.65
925.83 din/kg
170.00
944.44 din/kg
170.30
946.11 din/kg
183.91
1021.72 din/kg189.38
1052.11 din/kg190.99
1061.06 din/kg
201.37
1118.72 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Medius po 699.94 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 180g | 125.99 din | 699.94 din/kg |
![]() | 180g | 133.99 din | 744.39 din/kg |
![]() | 180g | 134.82 din | 749.00 din/kg |
![]() | 180g | 135.02 din | 750.11 din/kg |
![]() | 180g | 148.90 din | 827.22 din/kg |
![]() | 180g | 160.65 din | 892.50 din/kg |
![]() | 180g | 163.00 din | 905.56 din/kg |
![]() | 180g | 166.65 din | 925.83 din/kg |
![]() | 180g | 170.00 din | 944.44 din/kg |
![]() | 180g | 170.30 din | 946.11 din/kg |
![]() | 180g | 183.91 din | 1021.72 din/kg |
| 180g | 189.38 din | 1052.11 din/kg | |
| 180g | 190.99 din | 1061.06 din/kg | |
![]() | 180g | 201.37 din | 1118.72 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
99.20885.71 din/kg | 112.741006.61 din/kg | 112.741006.61 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 885.71 din/kg | |
166.65925.83 din/kg | — | — | 125.99699.94 din/kg | 133.99744.39 din/kg | 134.82749.00 din/kg | 135.02750.11 din/kg | 148.90827.22 din/kg | 160.65892.50 din/kg | 163.00905.56 din/kg | 170.00944.44 din/kg | 170.30946.11 din/kg | 183.911021.72 din/kg | 189.381052.11 din/kg | 190.991061.06 din/kg | 201.371118.72 din/kg | 699.94 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
✓125.99 RSD699.94 din/kg

✓133.99 RSD744.39 din/kg

✓134.82 RSD749.00 din/kg

✓135.02 RSD750.11 din/kg

✓148.90 RSD827.22 din/kg

✓160.65 RSD892.50 din/kg

✓163.00 RSD905.56 din/kg

✓166.65 RSD925.83 din/kg

✓170.00 RSD944.44 din/kg

✓170.30 RSD946.11 din/kg

✓183.91 RSD1021.72 din/kg
✓189.38 RSD1052.11 din/kg
✓190.99 RSD1061.06 din/kg

✓201.37 RSD1118.72 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

99.20
885.71 din/kg112.74
1006.61 din/kg112.74
1006.61 din/kg235.90
982.92 din/kg
49.90
226.82 din/kg

106.58
626.94 din/kg
119.99
705.82 din/kg
136.10
800.59 din/kg
145.00
852.94 din/kg
150.99
888.18 din/kg160.65
945.00 din/kg+2 vise
199.99
666.63 din/kg199.99
666.63 din/kg
15.49
774.50 din/kg

96.00
1371.43 din/kg134.82
1926.00 din/kg181.92
1516.00 din/kg