Omiljeni
Akcija
96.99
1616.50 din/kg
96.99
1616.50 din/kg
96.99
1616.50 din/kg100.44
1674.00 din/kg
100.99
1683.17 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Vitalia
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 5310099023190
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 1616.50 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 60g | 96.99 din | 1616.50 din/kg | |
![]() | 60g | 96.99 din | 1616.50 din/kg |
![]() | 60g | 96.99 din | 1616.50 din/kg |
| 60g | 100.44 din | 1674.00 din/kg | |
![]() | 60g | 100.99 din | 1683.17 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
96.991616.50 din/kg | 96.991616.50 din/kg | 96.991616.50 din/kg | 100.441674.00 din/kg | 100.991683.17 din/kg | — | 1616.50 din/kg | |
103.991733.17 din/kg | — | 103.991733.17 din/kg | — | — | 114.001900.00 din/kg | 1733.17 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓96.99 RSD1616.50 din/kg

✓96.99 RSD1616.50 din/kg

✓96.99 RSD1616.50 din/kg
✓100.44 RSD1674.00 din/kg

✓100.99 RSD1683.17 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
386.99
1934.95 din/kg
386.99
1934.95 din/kg
386.99
1934.95 din/kg
99.99
1666.50 din/kg
100.99
1683.17 din/kg131.49
1314.90 din/kg
131.49
1314.90 din/kg
131.49
1314.90 din/kg
139.90
699.50 din/kg
173.00
865.00 din/kg
117.40
1304.44 din/kg
348.90
348.90 din/kom363.49
2423.27 din/kg
363.49
2423.27 din/kg
363.49
2423.27 din/kg
429.99
2866.60 din/kg
429.99
2866.60 din/kg
429.99
2866.60 din/kg
