Omiljeni
Akcija

322.00
1215.09 din/kg
392.99
1482.98 din/kg
403.65
1523.21 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 1215.09 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 265g | 322.00 din | 1215.09 din/kg |
![]() | 265g | 392.99 din | 1482.98 din/kg |
![]() | 265g | 403.65 din | 1523.21 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
322.001215.09 din/kg | 392.991482.98 din/kg | 403.651523.21 din/kg | 1215.09 din/kg | |
420.001527.27 din/kg | 435.991585.42 din/kg | 471.151713.27 din/kg | 1527.27 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓322.00 RSD1215.09 din/kg

✓392.99 RSD1482.98 din/kg

✓403.65 RSD1523.21 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

424.04
1541.96 din/kg
435.99
1585.42 din/kg

329.99
2199.93 din/kg

175.49
3509.80 din/kg
33.99
1359.60 din/kg
42.24
1689.60 din/kg129.99
324.98 din/kg46.12
768.67 din/kg
632.00
jed. cena nedostupna
924.38
924.38 din/kg