Omiljeni
Akcija

78.35
391.75 din/kg
79.45
397.25 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Podunavlje po 391.75 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 200g | 78.35 din | 391.75 din/kg |
![]() | 200g | 79.45 din | 397.25 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
78.35391.75 din/kg | 79.45397.25 din/kg | — | 391.75 din/kg | |
145.85364.63 din/kg | — | 147.80369.50 din/kg | 364.63 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca
✓78.35 RSD391.75 din/kg

✓79.45 RSD397.25 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

145.85
364.63 din/kg
147.80
369.50 din/kg
29.99
299.90 din/kg
44.99
449.90 din/kg
48.99
489.90 din/kg
99.85
499.25 din/kg
200.05
500.13 din/kg189.99
422.20 din/kg145.20
290.40 din/kg37.05
370.50 din/kg
84.99
424.95 din/kg