Omiljeni
Akcija

464.71
619.61 din/kg
517.00
689.33 din/kg
556.00
741.33 din/kg559.99
746.65 din/kg
559.99
746.65 din/kg
559.99
746.65 din/kg
578.97
771.96 din/kg
611.00
814.67 din/kg
611.10
814.80 din/kg
611.10
814.80 din/kg
611.13
814.84 din/kg
616.99
822.65 din/kg621.00
828.00 din/kg
621.00
828.00 din/kg621.00
828.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 619.61 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 750g | 464.71 din | 619.61 din/kg |
![]() | 750g | 517.00 din | 689.33 din/kg |
![]() | 750g | 556.00 din | 741.33 din/kg |
| 750g | 559.99 din | 746.65 din/kg | |
![]() | 750g | 559.99 din | 746.65 din/kg |
![]() | 750g | 559.99 din | 746.65 din/kg |
![]() | 750g | 578.97 din | 771.96 din/kg |
![]() | 750g | 611.00 din | 814.67 din/kg |
![]() | 750g | 611.10 din | 814.80 din/kg |
![]() | 750g | 611.10 din | 814.80 din/kg |
![]() | 750g | 611.13 din | 814.84 din/kg |
![]() | 750g | 616.99 din | 822.65 din/kg |
| 750g | 621.00 din | 828.00 din/kg | |
![]() | 750g | 621.00 din | 828.00 din/kg |
| 750g | 621.00 din | 828.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
271.88679.70 din/kg | 275.90689.75 din/kg | 294.00735.00 din/kg | 299.99749.98 din/kg | 299.99749.98 din/kg | 299.99749.98 din/kg | 319.99799.98 din/kg | 322.20805.50 din/kg | 322.23805.58 din/kg | 324.00810.00 din/kg | 324.00810.00 din/kg | 336.96842.40 din/kg | 399.99999.98 din/kg | — | — | — | — | — | — | 679.70 din/kg | |
464.71619.61 din/kg | — | 517.00689.33 din/kg | 559.99746.65 din/kg | 559.99746.65 din/kg | 559.99746.65 din/kg | — | 611.00814.67 din/kg | 611.13814.84 din/kg | 621.00828.00 din/kg | 621.00828.00 din/kg | — | — | 556.00741.33 din/kg | 578.97771.96 din/kg | 611.10814.80 din/kg | 611.10814.80 din/kg | 616.99822.65 din/kg | 621.00828.00 din/kg | 619.61 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 15 od 75 prodavaca
✓464.71 RSD619.61 din/kg

✓517.00 RSD689.33 din/kg

✓556.00 RSD741.33 din/kg
✓559.99 RSD746.65 din/kg

✓559.99 RSD746.65 din/kg

✓559.99 RSD746.65 din/kg

✓578.97 RSD771.96 din/kg

✓611.00 RSD814.67 din/kg

✓611.10 RSD814.80 din/kg

✓611.10 RSD814.80 din/kg

✓611.13 RSD814.84 din/kg

✓616.99 RSD822.65 din/kg
✓621.00 RSD828.00 din/kg

✓621.00 RSD828.00 din/kg
✓621.00 RSD828.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

33.30
1110.00 din/kg
67.50
843.75 din/kg

282.99
707.48 din/kg
293.00
732.50 din/kg
305.26
763.15 din/kg
321.99
804.98 din/kg
324.00
810.00 din/kg324.00
810.00 din/kg
67.99
755.44 din/kg74.49
827.67 din/kg
77.70
863.33 din/kg
77.78
864.22 din/kg
78.30
870.00 din/kg
77.70
863.33 din/kg

324.00
810.00 din/kg21.20
2120.00 din/kg33.93
1696.50 din/kg



