Omiljeni
Akcija

464.00
1160.00 din/kg
497.00
1242.50 din/kg
518.99
1297.47 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 1160.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 400g | 464.00 din | 1160.00 din/kg |
![]() | 400g | 497.00 din | 1242.50 din/kg |
![]() | 400g | 518.99 din | 1297.48 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
397.001985.00 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1985.00 din/kg | |
497.001242.50 din/kg | 464.001160.00 din/kg | 518.991297.48 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1160.00 din/kg | |
873.701164.93 din/kg | 855.001140.00 din/kg | — | 749.99999.99 din/kg | 763.991018.65 din/kg | 799.991066.65 din/kg | 799.991066.65 din/kg | 839.001118.67 din/kg | 858.581144.77 din/kg | 873.751165.00 din/kg | 873.781165.04 din/kg | 903.401204.53 din/kg | 935.991247.99 din/kg | 999.991333.32 din/kg | 1050.451400.60 din/kg | 999.99 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓464.00 RSD1160.00 din/kg

✓497.00 RSD1242.50 din/kg

✓518.99 RSD1297.48 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
329.99
1649.95 din/kg329.99
1649.95 din/kg384.93
1924.65 din/kg
397.59
1987.95 din/kg
749.99
999.99 din/kg
763.99
1018.65 din/kg
799.99
1066.65 din/kg
799.99
1066.65 din/kg
839.00
1118.67 din/kg
855.00
1140.00 din/kg+8 vise
21.20
2120.00 din/kg33.93
1696.50 din/kg583.80
583.80 din/kg128.52
472.50 din/kg58.19
2530.00 din/kg29.99
374.88 din/kg





