Omiljeni
Akcija

1199.99
0.95 din/kg1212.50
0.96 din/kg
1299.90
1.03 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Swisslion Takovo
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8601900508133
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Vum po 0.95 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1264kg | 1199.99 din | 0.95 din/kg |
| 1264kg | 1212.50 din | 0.96 din/kg | |
![]() | 1264kg | 1299.90 din | 1.03 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|
1099.990.90 din/kg | — | — | 0.90 din/kg | |
1299.901.03 din/kg | 1199.990.95 din/kg | 1212.500.96 din/kg | 0.95 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓1199.99 RSD0.95 din/kg
✓1212.50 RSD0.96 din/kg

✓1299.90 RSD1.03 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


1099.99
0.90 din/kg
1183.38
1314.87 din/kg

1599.99
1.26 din/kg
493.46
493.46 din/kom
954.30
1134.05 din/kg
1379.99
14.66 din/kg

2789.99
1.03 din/kg

1779.99
0.99 din/kg
1818.65
1.01 din/kg