Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
PAKETIĆ SWISSLION 1264KG KESA
DTL Vum-logo
1199.99
0.95 din/kg
DIS-logo
1212.50
0.96 din/kg
Fortuna-logo
1299.90
1.03 din/kg

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Swisslion Takovo

Količina i jedinica mere: 1kom

Poznati bar-kodovi: 8601900508133

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: DTL Vum po 0.95 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
DTL Vum
DTL Vumnajjeftinije
1264kg
1199.99 din
0.95 din/kg
DIS
DIS
1264kg
1212.50 din
0.96 din/kg
Fortuna
Fortuna
1264kg
1299.90 din
1.03 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Fortuna
Fortuna
DTL Vum
DTL Vum
DIS
DIS
Najjeftinija
1099.990.90 din/kg
——0.90 din/kg
1299.901.03 din/kg
1199.990.95 din/kg
1212.500.96 din/kg
0.95 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
DTL Vum
DTL Vum
✓1199.99 RSD0.95 din/kg
DIS
DIS
✓1212.50 RSD0.96 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓1299.90 RSD1.03 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima