
Omiljeni
Akcija

279.99
3111.00 din/kg
289.00
3211.11 din/kg
289.99
3222.11 din/kg300.99
3344.33 din/kg
345.28
3836.44 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 3111.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 90g | 279.99 din | 3111.00 din/kg |
![]() | 90g | 289.00 din | 3211.11 din/kg |
![]() | 90g | 289.99 din | 3222.11 din/kg |
| 90g | 300.99 din | 3344.33 din/kg | |
![]() | 90g | 345.28 din | 3836.44 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
152.153381.11 din/kg | 152.203382.22 din/kg | 156.903486.67 din/kg | 174.993888.67 din/kg | 175.003888.89 din/kg | 194.004311.11 din/kg | 228.305073.33 din/kg | — | 3381.11 din/kg | |
| — | — | — | 300.993344.33 din/kg | 289.993222.11 din/kg | 289.003211.11 din/kg | 345.283836.44 din/kg | 279.993111.00 din/kg | 3111.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓279.99 RSD3111.00 din/kg

✓289.00 RSD3211.11 din/kg

✓289.99 RSD3222.11 din/kg
✓300.99 RSD3344.33 din/kg

✓345.28 RSD3836.44 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

199.99
4444.22 din/kg57.61
1920.33 din/kg127.39
1273.90 din/kg132.70
1327.00 din/kg127.39
1273.90 din/kg
149.90
1499.00 din/kg389.26
1441.70 din/kg389.26
1297.53 din/kg389.26
1441.70 din/kg


