Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
MILKA ZEC 90 G
Plus Cash&Carry-logo
279.99
3111.00 din/kg
Metalac Proleter-logo
289.00
3211.11 din/kg
DTL Vum-logo
289.99
3222.11 din/kg
Univerexport-logo
300.99
3344.33 din/kg
Gomex-logo
345.28
3836.44 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 3111.00 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carrynajjeftinije
90g
279.99 din
3111.00 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
90g
289.00 din
3211.11 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
90g
289.99 din
3222.11 din/kg
Univerexport
Univerexport
90g
300.99 din
3344.33 din/kg
Gomex
Gomex
90g
345.28 din
3836.44 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
SP Marketi
SP Marketi
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Univerexport
Univerexport
DTL Vum
DTL Vum
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Gomex
Gomex
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Najjeftinija
152.153381.11 din/kg
152.203382.22 din/kg
156.903486.67 din/kg
174.993888.67 din/kg
175.003888.89 din/kg
194.004311.11 din/kg
228.305073.33 din/kg
—3381.11 din/kg
———
300.993344.33 din/kg
289.993222.11 din/kg
289.003211.11 din/kg
345.283836.44 din/kg
279.993111.00 din/kg
3111.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓279.99 RSD3111.00 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓289.00 RSD3211.11 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓289.99 RSD3222.11 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓300.99 RSD3344.33 din/kg
Gomex
Gomex
✓345.28 RSD3836.44 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima