
Omiljeni
Akcija

539.37
829.80 din/kg
549.97
846.11 din/kg
601.38
925.20 din/kg614.99
946.14 din/kg676.49
1040.75 din/kg
676.49
1040.75 din/kg
676.49
1040.75 din/kg
687.99
1058.45 din/kg800.53
1231.58 din/kg800.53
1231.58 din/kg820.06
1261.63 din/kg
877.99
1350.75 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Fortuna po 829.80 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 650g | 539.37 din | 829.80 din/kg |
![]() | 650g | 549.97 din | 846.11 din/kg |
![]() | 650g | 601.38 din | 925.20 din/kg |
| 650g | 614.99 din | 946.14 din/kg | |
| 650g | 676.49 din | 1040.75 din/kg | |
![]() | 650g | 676.49 din | 1040.75 din/kg |
![]() | 650g | 676.49 din | 1040.75 din/kg |
![]() | 650g | 687.99 din | 1058.45 din/kg |
| 650g | 800.53 din | 1231.58 din/kg | |
| 650g | 800.53 din | 1231.58 din/kg | |
| 650g | 820.06 din | 1261.63 din/kg | |
![]() | 650g | 877.99 din | 1350.75 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
539.37829.80 din/kg | 549.97846.11 din/kg | 601.38925.20 din/kg | 614.99946.14 din/kg | 676.491040.75 din/kg | 676.491040.75 din/kg | 676.491040.75 din/kg | 687.991058.45 din/kg | 800.531231.58 din/kg | 800.531231.58 din/kg | 820.061261.63 din/kg | 877.991350.75 din/kg | — | 829.80 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 395.00564.29 din/kg | 564.29 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 12 od 75 prodavaca
✓539.37 RSD829.80 din/kg

✓549.97 RSD846.11 din/kg

✓601.38 RSD925.20 din/kg
✓614.99 RSD946.14 din/kg
✓676.49 RSD1040.75 din/kg

✓676.49 RSD1040.75 din/kg

✓676.49 RSD1040.75 din/kg

✓687.99 RSD1058.45 din/kg
✓800.53 RSD1231.58 din/kg
✓800.53 RSD1231.58 din/kg
✓820.06 RSD1261.63 din/kg

✓877.99 RSD1350.75 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

202.99
3274.03 din/kg202.99
3274.03 din/kg206.99
3338.55 din/kg
1010.00
5050.00 din/kg
1010.00
5050.00 din/kg
89.73
1495.50 din/kg89.73
1495.50 din/kg115.99
1933.17 din/kg
222.99
3596.61 din/kg222.99
3596.61 din/kg226.99
3661.13 din/kg

2219.00
11095.00 din/L
369.98
2055.44 din/kg

129.00
1612.50 din/kg
49.99
833.17 din/kg
