
Omiljeni
Akcija

484.90
9698.00 din/kg
492.41
9848.20 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Evroprom po 9698.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 50g | 484.90 din | 9698.00 din/kg |
![]() | 50g | 492.41 din | 9848.20 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
484.909698.00 din/kg | 492.419848.20 din/kg | — | — | — | — | 9698.00 din/kg | |
| — | 1.035.15 din/kg | 1102.995514.95 din/kg | 1103.995519.95 din/kg | 1104.005520.00 din/kg | 1104.005520.00 din/kg | 5.15 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca
✓484.90 RSD9698.00 din/kg

✓492.41 RSD9848.20 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

1102.99
5514.95 din/kg1103.99
5519.95 din/kg1104.00
5520.00 din/kg1104.00
5520.00 din/kg
1.03
5.14 din/kg
1102.99
5514.95 din/kg1103.99
5519.95 din/kg1104.00
5520.00 din/kg1104.00
5520.00 din/kg

789.99
3949.95 din/kg
789.99
3949.95 din/kg809.99
4049.95 din/kg
774.96
3874.80 din/kg
840.75
4203.75 din/kg
840.75
4203.75 din/kg