
Omiljeni
Akcija

254.00
1372.97 din/kg
262.36
1418.16 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 1372.97 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 185g | 254.00 din | 1372.97 din/kg |
![]() | 185g | 262.36 din | 1418.16 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|
62.991049.83 din/kg | 76.821280.33 din/kg | 81.301355.00 din/kg | 82.001366.67 din/kg | 90.381506.33 din/kg | 1049.83 din/kg | |
| — | 114.271428.38 din/kg | 108.201352.50 din/kg | 109.001362.50 din/kg | 120.291503.63 din/kg | 1352.50 din/kg | |
| — | 262.361418.16 din/kg | — | 254.001372.97 din/kg | — | 1372.97 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca
✓254.00 RSD1372.97 din/kg

✓262.36 RSD1418.16 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

89.99
1124.88 din/kg
101.00
1262.50 din/kg
102.00
1275.00 din/kg
104.99
1312.38 din/kg105.99
1324.88 din/kg
108.26
1353.25 din/kg+10 vise

69.99
874.88 din/kg
81.17
1014.63 din/kg
99.99
1249.88 din/kg282.97
3772.93 din/kg282.97
3772.93 din/kg
180.00
972.97 din/kg
202.99
1097.24 din/kg221.76
1198.70 din/kg221.76
1198.70 din/kg
224.35
1212.70 din/kg
227.00
1227.03 din/kg
84.99
1180.42 din/kg93.24
1295.00 din/kg93.24
1295.00 din/kg
95.40
1325.00 din/kg22.87
457.40 din/kg22.87
457.40 din/kg
28.00
560.00 din/kg
28.10
562.00 din/kg
94.99
1187.38 din/kg
101.00
1262.50 din/kg
102.00
1275.00 din/kg
104.99
1312.38 din/kg
108.20
1352.50 din/kg
108.26
1353.25 din/kg+10 vise
50.99
599.88 din/kg
50.99
599.88 din/kg
50.99
599.88 din/kg
