Omiljeni
Akcija

246.99
493.98 din/kg329.86
659.72 din/kg329.86
659.72 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Medius po 493.98 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 500g | 246.99 din | 493.98 din/kg |
| 500g | 329.86 din | 659.72 din/kg | |
| 500g | 329.86 din | 659.72 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|
246.99493.98 din/kg | 329.86659.72 din/kg | 329.86659.72 din/kg | 493.98 din/kg | |
416.99463.32 din/kg | — | — | 463.32 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓246.99 RSD493.98 din/kg
✓329.86 RSD659.72 din/kg
✓329.86 RSD659.72 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


418.49
836.98 din/kg
359.99
449.99 din/kg
416.99
463.32 din/kg
162.50
464.29 din/kg
264.99
757.11 din/kg368.47
1052.77 din/kg368.47
1052.77 din/kg375.46
750.92 din/kg375.46
750.92 din/kg775.99
862.21 din/kg
775.99
862.21 din/kg
775.99
862.21 din/kg397.00
529.33 din/kg
397.00
529.33 din/kg
397.00
529.33 din/kg229.99
574.98 din/kg
229.99
574.98 din/kg
229.99
574.98 din/kg